HomeClubRennersUitslagenKalendersFotosInteractiefLogin

Uitslagen 2019: Top 5

Eerste plaats

001. 12-01-2019 : Hoorens Maurice (U15)
       Gent (piste omnium)

002. 12-01-2019 : Jonckers Océane (U19)
       Gent (piste omnium)

003. 19-01-2019 : Beirlaen Jakov (U17)
       Gent (piste - madison)

004. 26-01-2019 : Hubo Xander (U17)
       Gent piste BK ploegkoers

005. 24-02-2019 : Berckmoes Jenno (U19)
       BOTTELARE-64.8 km - 1u34m21s

006. 03-03-2019 : Stippelmans Toon (U19)
       VLAMERTINGE-79.0 km - 1u52m34s

007. 06-04-2019 : Hoorens Maurice (U15)
       LOTENHULLE-17.5 km - 26m04s

008. 13-04-2019 : Berckmoes Jenno (U19)
       BACHTE-MARIA-LEERNE-88.4 km - 2u04m00s

009. 14-04-2019 : Hoorens Maurice (U15)
       BELLEGEM-KORTRIJK-21.0 km - 41m29s

010. 14-04-2019 : Raats Merel (U15)
       WEMMEL-35.0 km - 1u01m05s

011. 17-04-2019 : Feys Malaika (U17)
       RUDDERVOORDE (PK W-Vl. tijdrijden dames)

012. 09-04-2019 : Raats Merel (U15)
       PK Antw. tijdrijden

013. 20-04-2019 : Dalle Jens (U17)
       DADIZELE-64.5 km - 1u37m06s

014. 20-04-2019 : Van den Borre Arnout (U19)
       HERFELINGEN-94.0 km - 2u14m00s

015. 27-04-2019 : Van Petegem Axandre (U19)
       GULLEGEM-93.5 km - 2u30m13s

016. 28-04-2019 : Hoorens Maurice (U15)
       BRUGGE SINT-PIETERS-20.4 km - 40m25s

017. 28-04-2019 : Gaytant Kenzo (U17)
       DEUX-ACREN

018. 01-05-2019 : Baert Jules (U12)
       ZILLEBEKE-3.96 km - 9m14s

019. 05-05-2019 : Hendrickx Julie (U17)
       LADYS DAY - SINAAI-1u43m05s

020. 12-05-2019 : Berckmoes Jenno (U19)
       WAARSCHOOT-LIEVEGEM-945.0 km - 2u16m10s

021. 19-05-2019 : Hoorens Maurice (U15)
       VELDEGEM-19.8 km - 35m59s

022. 25-05-2019 : Baert Jules (U12)
       LEDEGEM-4.0 km - 7m22s

023. 25-05-2019 : Baert Basiel (U15)
       KRUISHOUTEM-34.0 km - 56m01s

024. 26-05-2019 : Dalle Jens (U17)
       KRUISHOUTEM-64.4 km - 1u38m14s

025. 30-05-2019 : Baert Jules (U12)
       LUBBEEK-6.0 km - 13m53s

026. 02-06-2019 : Baert Jules (U12)
       ERPE-MERE-4.4 km - 10m02s

027. 02-06-2019 : Raats Merel (U15)
       ARENDONK (Provinciaal Kampioenschap)-58m19s

028. 12-05-2019 : Baert Jules (U12)
       Beveren-Waas

029. 12-05-2019 : Baert Jules (U12)
       Beveren-Waas (tijdrit)

030. 09-06-2019 : Masure Fien (U17)
       BOEZINGE-55.0 km - 1u29m53s

031. 23-06-2019 : Baert Jules (U12)
       MOLLEM-4.0 km - 8m56s

032. 23-06-2019 : Baert Jules (U12)
       MOLLEM-1.0 km - 2m08s

033. 26-06-2019 : Penne Rune (U19)
       OETINGEN-51.0 km - 1u16m01s

034. 30-06-2019 : Baert Jules (U12)
       Moere

035. 30-06-2019 : Baert Jules (U12)
       Moere

036. 26-07-2019 : Hoorens Maurice (U15)
       BALEN - 1STE RIT ANTWERP CYCLING TOUR U15-4.75 km - 7m43s

037. 26-07-2019 : Raats Merel (U15)
       BALEN - 1STE RIT ANTWERP CYCLING TOUR U15-7m33s

038. 27-07-2019 : Hoorens Maurice (U15)
       BALEN-WEZEL 2DE RIT ANTWERP CYCLING TOUR U15-18.0 km - 29m28s

039. 28-07-2019 : De Lil Ronan (U15)
       LIERDE (ST.MARIA-LIERDE)-34.1 km - 1u00m22s

040. 28-07-2019 : Hoorens Maurice (U15)
       RAMSEL 3DE RIT ANTWERP CYCLING TOUR U15-32m42s

041. 23-07-2019 : Hendrickx Julie (U17)
       ZOTTEGEM-STRIJPEN (DAMES)

042. 02-08-2019 : Feys Malaika (U17)
       VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) 1e rit - tijdrit (dames)

043. 03-08-2019 : Feys Malaika (U17)
       VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje)(Dames) 2e rit

044. 04-08-2019 : Stippelmans Toon (U19)
       6E GP ROGER DE CONINCK - BERG-KAMPENHOUT-WOOP 3de op 21 ploegen - 126 km - 2:57:10

045. 04-08-2019 : Dalle Jens (U17)
       EGEM-60.9 km - 1u29m07s

046. 04-08-2019 : Feys Malaika (U17)
       VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) Dames - 3e rit

047. 06-08-2019 : Vidts Obie (U19)
       ERONDEGEM ERPE-MERE-93.5 km - 2u17m14s

048. 06-08-2019 : Feys Malaika (U17)
       VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) Dames - slotrit

049. 06-08-2019 : Feys Malaika (U17)
       VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) Dames - eindklassement

050. 10-08-2019 : Dalle Jens (U17)
       HEESTERT-70.0 km - 1u48m17s

051. 10-08-2019 : Hoorens Maurice (U15)
       MICHELBEKE-20.0 km - 44m33s

052. 11-08-2019 : De Pessemier Eléna (U12)
       WESTKERKE OUDENBURG (meisjes)

053. 15-08-2019 : Hoorens Maurice (U15)
       WOUBRECHTEGEM-19.98 km - 37m17s

054. 15-08-2019 : De Pessemier Eléna (U12)
       RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (meisjes)

055. 17-08-2019 : Dalle Jens (U17)
       MERE-70.0 km - 1u51m45s

056. 18-08-2019 : De Pessemier Eléna (U12)
       BRAKEL-ELST-23m55s

057. 18-08-2019 : Hoorens Maurice (U15)
       BRAKEL-ELST-20.4 km - 36m06s

058. 24-08-2019 : Kino Jan (U17)
       OVERMERE- BERLARE-60.0 km - 1u40m42s

059. 24-08-2019 : Berckmoes Jenno (U19)
       OVERMERE- BERLARE-90.0 km - 2u20m09s

060. 25-08-2019 : Hoorens Maurice (U15)
       Belgisch Kampioenschap TT

061. 25-08-2019 : De Schrijver Runar (U17)
       BERLARE - UITBERGEN-64.0 km - 1u44m16s

062. 25-08-2019 : Hoorens Maurice (U15)
       BK weg

063. 26-08-2019 : Van Petegem Axandre (U19)
       WOUBRECHTEGEM-80.4 km - 1u57m35s

064. 31-08-2019 : Hoorens Maurice (U15)
       WETTEREN-20.0 km - 33m58s

065. 31-08-2019 : De Lil Ronan (U15)
       WETTEREN-35.0 km - 54m56s

066. 01-09-2019 : Baert Jules (U12)
       GISTEL-4.4 km - 8m21s

067. 08-09-2019 : Baert Jules (U12)
       DEERLIJK-4.0 km - 8m30s

068. 08-09-2019 : De Pessemier Eléna (U12)
       DEERLIJK-19m08s

069. 14-09-2019 : Dalle Jens (U17)
       ALVERINGEM-66.0 km - 1u43m57s

070. 15-09-2019 : Baert Jules (U12)
       MERCHTEM-4.0 km - 7m35s

071. 15-09-2019 : Baert Jules (U12)
       MERCHTEM-1m51s

072. 22-09-2019 : Hoorens Maurice (U15)
       WIELSBEKE-37m32s

073. 05-10-2019 : Van Hautegem Leander (U17)
       ORROIR

074. 06-10-2019 : De Schampheleire Jonas (U17)
       LISSEWEGE-69.6 km - 1u48m23s

075. 16-07-2019 : Baert Basiel (U15)
       Rumbeke sprinttornooi

076. 26-10-2019 : Declercq Matteo (U12)
       BEERNEM-18m05s

077. 19-10-2019 : Declercq Matteo (U12)
       ROESELARE-17m47s

078. 11-11-2019 : Declercq Matteo (U12)
       LICHTERVELDE-18m17s

079. 17-11-2019 : Declercq Matteo (U12)
       LICHTERVELDE-21m33s

080. 30-11-2019 : Declercq Matteo (U12)
       MOERKERKE-18m25s

Tweede plaats

001. 19-01-2019 : Hoorens Maurice (U15)
       Gent (piste - omnium)

002. 26-01-2019 : Hoorens Maurice (U15)
       Gent Piste BK

003. 17-03-2019 : Squire Ben (U19)
       LIERDE (ST.MARIA-LIERDE)-65.0 km - 1u37m24s

004. 24-03-2019 : Willems Jago (U19)
       LA BERNAUDEAU JUNIORS (MJ 1.1) (Frankrijk)-WOOP 4e op 23 ploegen

005. 23-03-2019 : Kiekens Cleo (U17)
       MONTENAKEN Nationale testijdrit (dames)

006. 31-03-2019 : Masure Fien (U17)
       GENT-WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS-44.0 km - 1u10m13s

007. 07-04-2019 : Raats Merel (U15)
       BOORTMEERBEEK-35.0 km - 1u01m49s

008. 07-04-2019 : Stippelmans Toon (U19)
       DILSEN (ROTEM)-72.0 km - 1u43m37s

009. 13-04-2019 : Squire Ben (U19)
       BACHTE-MARIA-LEERNE-88.4 km - 2u04m00s

010. 14-04-2019 : Willems Jago (U19)
       STER DER VLAAMSE ARDENNEN (2.14 NAT - Rit IC.)-80 km - 1:54:01

011. 14-04-2019 : Masure Fien (U17)
       VELDEGEM-55.9 km - 1u32m08s

012. 14-04-2019 : Masure Fien (U17)
       VELDEGEM-1u32m08s

013. 14-04-2019 : Baert Basiel (U15)
       WEMMEL-35.0 km - 1u00m41s

014. 20-04-2019 : Willems Jago (U19)
       ORROIR

015. 22-04-2019 : Masure Fien (U17)
       BEERNEM (Kampioenschap van Vlaanderen)-1u06m50s

016. 27-04-2019 : Hendrickx Julie (U17)
       GULLEGEM-1u35m33s

017. 04-05-2019 : Baert Jules (U12)
       MONTIGNIES-LEZ-LENS

018. 18-05-2019 : De Lil Ronan (U15)
       BELOEIL (tijdrit)

019. 19-05-2019 : Squire Ben (U19)
       BRAKEL-PARIKE (PK) (Provinciaal Kampioenschap)-115.0 km - 2u49m10s

020. 18-05-2019 : Kiekens Cleo (U17)
       Molenbeek (dames)

021. 25-05-2019 : Hoorens Maurice (U15)
       KRUISHOUTEM-20.0 km - 33m00s

022. 30-05-2019 : De Lil Ronan (U15)
       Herchies

023. 02-06-2019 : Baert Jules (U12)
       ERPE-MERE-1.1 km - 2m21s

024. 08-06-2019 : Cristofano Iyen (U17)
       LAUWE-62.0 km - 1u39m20s

025. 08-06-2019 : Gaytant Kenzo (U17)
       ZEDELGEM-68.04 km - 1u45m17s

026. 16-06-2019 : Desmet Tyler (U17)
       PASSENDALE-59.4 km - 1u28m27s

027. 22-06-2019 : De Lil Ronan (U15)
       MOEN-35.0 km - 55m09s

028. 23-06-2019 : Raats Merel (U15)
       BEERSE-53m55s

029. 23-06-2019 : Mignon Yara (U17)
       KNESSELARE-54m20s

030. 29-06-2019 : Van Petegem Axandre (U19)
       BRAKEL-82.5 km - 2u18m13s

031. 29-06-2019 : Feys Malaika (U17)
       BRAKEL-45.0 km - 1u54m31s

032. 30-06-2019 : Dalle Jens (U17)
       KUURNE-68.4 km - 1u43m04s

033. 06-07-2019 : De Lil Ronan (U15)
       ROZEBEKE-35.1 km - 55m14s

034. 07-07-2019 : Desmet Tyler (U17)
       Ottenburg (1e jaars)(International Belgian Youth Tour)

035. 13-07-2019 : Hoorens Maurice (U15)
       BRAKEL-PARIKE-20.2 km - 35m48s

036. 13-07-2019 : Masure Fien (U17)
       TIELRODE, TEMSE-54.4 km - 1u51m59s

037. 14-07-2019 : Berckmoes Jenno (U19)
       BORSBEKE-86.0 km - 2u02m32s

038. 14-07-2019 : Raats Merel (U15)
       BRECHT-51m10s

039. 14-07-2019 : Baert Jules (U12)
       LAARNE-2.85 km - 5m43s

040. 14-07-2019 : Baert Jules (U12)
       LAARNE-0.95 km - 1m51s

041. 21-07-2019 : Baert Jules (U12)
       HEPPEN (VK)-15m00s

042. 21-07-2019 : Hoorens Maurice (U15)
       HEPPEN (VK)-36m44s

043. 21-07-2019 : Kino Jan (U17)
       ZOTTEGEM-STRIJPEN-64.0 km - 1u37m03s

044. 27-07-2019 : Raats Merel (U15)
       BALEN-WEZEL 2DE RIT ANTWERP CYCLING TOUR U15-48m30s

045. 28-07-2019 : Raats Merel (U15)
       RAMSEL 3DE RIT ANTWERP CYCLING TOUR U15-53m05s

046. 23-07-2019 : Kiekens Cleo (U17)
       ZOTTEGEM-STRIJPEN (DAMES)

047. 31-07-2019 : Stippelmans Toon (U19)
       SCHERPENHEUVEL (SCHOONDERBUKEN)-88.0 km - 2u12m14s

048. 04-08-2019 : Baert Jules (U12)
       SCHOONDERBUKEN (SCHERPENHEUVEL)-3.6 km - 7m10s

049. 04-08-2019 : De Tier Manon (U17)
       ZINGEM-1u39m51s

050. 10-08-2019 : Hendrickx Julie (U17)
       LIERDE-DEFTINGE-61.0 km - 1u59m12s

051. 11-08-2019 : Baert Jules (U12)
       MERCHTEM-PEIZEGEM-4.0 km - 8m45s

052. 11-08-2019 : Baert Jules (U12)
       MERCHTEM-PEIZEGEM-1.45 km - 2m31s

053. 11-08-2019 : Cristofano Iyen (U17)
       ZANDVOORDE - ZONNEBEKE-1u36m13s

054. 11-08-2019 : Willems Jago (U19)
       AUBEL-THIMISTER-STAVELO - slotrit

055. 15-08-2019 : De Weert Robbe (U19)
       HONNELLES-ANGREAU (BvB)-WOOP 3e op 22 ploegen

056. 18-08-2019 : Baert Jules (U12)
       BRAKEL-ELST-6.24 km - 13m38s

057. 18-08-2019 : Masure Fien (U17)
       LOVENDEGEM (MTB)-60.0 km - 0m02s

058. 18-08-2019 : Gelders Gil (U19)
       LA PHILIPPE GILBERT-WOOP 5e

059. 31-07-2019 : Masure Fien (U17)
       VRESSE (dames)

060. 22-08-2019 : De Schampheleire Jonas (U17)
       PK TT O-Vl 1e jaars

061. 25-08-2019 : Desmet Tyler (U17)
       VICHTE-67.2 km - 1u35m08s

062. 25-08-2019 : Hubo Xander (U17)
       WOUBRECHTEGEM-67.0 km - 1u41m58s

063. 28-08-2019 : Squire Ben (U19)
       KEIEM - DIKSMUIDE-88.5 km - 1u58m50s

064. 22-08-2019 : Masure Fien (U17)
       PK TT O-Vl (dames)

065. 01-09-2019 : De Pessemier Eléna (U12)
       GISTEL-22m21s

066. 07-09-2019 : Beirlaen Jakov (U17)
       DESSELGEM-66.3 km - 1u42m43s

067. 08-09-2019 : Beirlaen Jakov (U17)
       KUURNE-63.0 km - 1u32m17s

068. 15-09-2019 : De Lil Ronan (U15)
       Pommeroeul (tijdrit)

069. 21-09-2019 : De Schampheleire Jonas (U17)
       HERNE-60.9 km - 1u30m29s

070. 21-09-2019 : Hendrickx Julie (U17)
       LICHTERVELDE-56.8 km - 1u32m27s

071. 22-09-2019 : De Lil Ronan (U15)
       Frasnes-lez-Anvaing

072. 22-09-2019 : Baert Jules (U12)
       Frasnes-lez-Anvaing

073. 22-09-2019 : Willems Jago (U19)
       JEMEPPE (BvB)-WOOP 1ste op 17 ploegen

074. 05-07-2019 : De Schampheleire Jonas (U17)
       MERELBEKE KWENENBOS-66.0 km - 1u33m24s

075. 06-10-2019 : Dalle Jens (U17)
       BORLO - BK TT-WOOP 2e op 26 ploegen

076. 06-10-2019 : Cristofano Iyen (U17)
       BORLO - BK TT-WOOP 2e op 26 ploegen

077. 06-10-2019 : Kino Jan (U17)
       BORLO - BK TT-WOOP 2e op 26 ploegen

078. 06-10-2019 : Janseghers Stef (U17)
       BORLO - BK TT-WOOP 2e op 26 ploegen

079. 06-10-2019 : Hubo Xander (U17)
       BORLO - BK TT-WOOP 2e op 26 ploegen

080. 06-10-2019 : Martens Stijn (U17)
       BORLO - BK TT-WOOP 2e op 26 ploegen

081. 12-10-2019 : Declercq Matteo (U12)
       ZINGEM-20m05s

082. 13-10-2019 : De Lil Ronan (U15)
       Baudour

083. 02-11-2019 : Declercq Matteo (U12)
       ARENDONK-6.4 km - 16m59s

084. 30-11-2019 : Hoorens Maurice (U15)
       Gent (piste - Kamp.v.Vlaanderen)

085. 07-12-2019 : Declercq Matteo (U12)
       OVERIJSE-6.0 km - 20m08s

Derde plaats

001. 05-01-2019 : Squire Ben (U19)
       Gent ( piste omnium) BvB

002. 06-01-2019 : De Lil Ronan (U15)
       Gent (piste omnium)

003. 26-12-2018 : Hubo Xander (U17)
       Gent (piste omnium) BK Sprint

004. 12-01-2019 : Baert Basiel (U15)
       Gent (piste omnium)

005. 26-01-2019 : Baert Basiel (U15)
       Gent Piste BK

006. 26-01-2019 : Beirlaen Jakov (U17)
       Gent piste BK ploegkoers

007. 23-03-2019 : Janseghers Stef (U17)
       DAMME.-54.0 km - 1u20m47s

008. 23-03-2019 : Masure Fien (U17)
       MONTENAKEN Nationale testijdrit (dames)

009. 06-04-2019 : Masure Fien (U17)
       Omloop van Noord-West Overijssel (Ned) (dames)

010. 14-04-2019 : De Lil Ronan (U15)
       BELLEGEM-KORTRIJK-35.0 km - 57m54s

011. 27-04-2019 : Hendrickx Julie (U17)
       GULLEGEM-57.0 km - 1u35m22s

012. 28-04-2019 : De Lil Ronan (U15)
       Courcelles

013. 28-04-2019 : Masure Fien (U17)
       Kasseicriterium Eijsden (Ned.)

014. 01-05-2019 : Feys Malaika (U17)
       BK TIJDRIJDEN (DAMES)

015. 01-05-2019 : Beeckman Brent (U19)
       NINOVE-60.0 km - 1u29m15s

016. 01-05-2019 : Raats Merel (U15)
       DRONGEN-58m28s

017. 05-05-2019 : Hendrickx Julie (U17)
       LADYS DAY - SINAAI-64.0 km - 1u43m05s

018. 05-05-2019 : Kiekens Cleo (U17)
       LADYS DAY - SINAAI-1u43m05s

019. 05-05-2019 : Gelders Gil (U19)
       Neufvilles

020. 11-05-2019 : Janseghers Stef (U17)
       STEENHUIZE (Provinciaal Kampioenschap)-66.0 km - 1u44m23s

021. 12-05-2019 : Heerman Luigi (U15)
       RENINGELST-21.06 km - 38m12s

022. 18-05-2019 : Janseghers Stef (U17)
       STEENDORP-66.5 km - 1u39m02s

023. 18-05-2019 : Govaert Tanghi (U15)
       BELOEIL (wegrit)

024. 19-05-2019 : Hendrickx Julie (U17)
       BREDENE (PK WEST-VLAANDEREN) (Provinciaal Kampioenschap)-73.7 km - 2u02m00s

025. 19-05-2019 : Baert Jules (U12)
       VELDEGEM-3.6 km - 7m35s

026. 18-05-2019 : De Tier Manon (U17)
       Molenbeek (dames)

027. 18-05-2019 : Masure Fien (U17)
       ASSEN - Omloop dr land van Bartje (Ned) (dames)

028. 26-05-2019 : De Schampheleire Jonas (U17)
       KRUISHOUTEM-64.4 km - 1u38m14s

029. 30-05-2019 : Dalle Jens (U17)
       ZWEVEGEM KREUPEL-70.0 km - 2u01m36s

030. 30-05-2019 : De Lil Ronan (U15)
       Herchies

031. 30-05-2019 : Masure Fien (U17)
       TOUR DE HIMMELFART (DEN) - 1e rit

032. 31-05-2019 : Masure Fien (U17)
       TOUR DE HIMMELFART (DEN) - 4e rit

033. 01-06-2019 : Dalle Jens (U17)
       OTEGEM-65.2 km - 1u42m24s

034. 01-06-2019 : Masure Fien (U17)
       TOUR DE HIMMELFART (DEN) - 5e rit

035. 08-06-2019 : Beirlaen Jakov (U17)
       LAUWE-62.0 km - 1u39m20s

036. 30-06-2019 : De Schampheleire Jonas (U17)
       HUISE-62.0 km - 1u26m56s

037. 07-07-2019 : Berckmoes Jenno (U19)
       MERELBEKE KWENENBOS-84.0 km - 1u59m12s

038. 06-07-2019 : Hendrickx Julie (U17)
       Bertem (International Belgian Youth Tour)(girls)

039. 12-07-2019 : Willems Jago (U19)
       TOUR DU VAL ROMEY (Frankrijk) - 2e rit

040. 28-07-2019 : Masure Fien (U17)
       LENDELEDE BK DAMES

041. 04-08-2019 : Squire Ben (U19)
       BIERBEEK-88.0 km - 2u04m03s

042. 10-08-2019 : Hendrickx Julie (U17)
       LIERDE-DEFTINGE-72.0 km - 1u57m49s

043. 10-08-2019 : Masure Fien (U17)
       LIERDE-DEFTINGE-61.0 km - 1u59m12s

044. 11-08-2019 : Dalle Jens (U17)
       ZWALM-NEDDERZWALM-63.0 km - 1u36m44s

045. 15-08-2019 : Baert Jules (U12)
       WOUBRECHTEGEM-4.4 km - 9m28s

046. 15-08-2019 : Baert Jules (U12)
       WOUBRECHTEGEM-2.2 km - 1m16s

047. 17-08-2019 : Vidts Obie (U19)
       BALEGEM-99.6 km - 2u32m18s

048. 17-08-2019 : Stippelmans Toon (U19)
       BOUCLE DE L OISE (Frankrijk) - ETAPPE 1-WOOP 1e op 22 ploegen

049. 22-08-2019 : Janseghers Stef (U17)
       PK TT O-Vl 1e jaars

050. 25-08-2019 : De Loor Karsten (U15)
       OOIKE-18.78 km - 36m38s

051. 25-08-2019 : Faute Arnaud (U15)
       OOIKE-25.04 km - 47m43s

052. 25-08-2019 : Soetens Thomas (U15)
       OOIKE-34.43 km - 1u03m31s

053. 25-08-2019 : Beirlaen Jakov (U17)
       WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR-69,27 km - 1:38:50

054. 25-08-2019 : Moerman Robbe (U17)
       WOUBRECHTEGEM-67.0 km - 1u41m58s

055. 01-09-2019 : Van Hautegem Leander (U17)
       VOLLEZELE-66.6 km - 1u48m20s

056. 07-09-2019 : Berckmoes Jenno (U19)
       WELLE-94.0 km - 2u24m30s

057. 08-09-2019 : Feys Malaika (U17)
       MEMORIAL IGOR DECRAENE WAREGEM TESTTIJDRIT (dames)

058. 08-09-2019 : De Lil Ronan (U15)
       Wortegem-Petegem

059. 08-09-2019 : Masure Fien (U17)
       Grand Raid Godefroy (70km MTB Marathon dames) BOUILLON

060. 14-09-2019 : De Schampheleire Jonas (U17)
       BRAKEL (OPBRAKEL)-66.7 km - 1u46m16s

061. 15-09-2019 : Van de Velde Senne (U19)
       MESEN-84.0 km - 2u01m54s

062. 28-09-2019 : Hendrickx Julie (U17)
       SCHAFFEN-64.0 km - 1u45m21s

063. 06-10-2019 : De Lil Ronan (U15)
       Bury

064. 13-10-2019 : De Schampheleire Jonas (U17)
       AFFLIGEM (1.17 NAT - Topcomp.)-76 km - 1:53:58

Vierde plaats

001. 06-01-2019 : Hoorens Maurice (U15)
       Gent (piste omnium)

002. 19-01-2019 : Baert Basiel (U15)
       Gent (piste - omnium)

003. 26-01-2019 : De Lil Ronan (U15)
       Gent Piste BK

004. 22-12-2018 : Hubo Xander (U17)
       Gent (piste omnium) BK individuele achtervolging

005. 10-03-2019 : Feys Malaika (U17)
       HEULE-43.0 km - 1u20m58s

006. 24-03-2019 : Desmet Tyler (U17)
       WAREGEM-68.4 km - 1u43m28s

007. 24-03-2019 : Gelders Gil (U19)
       Florennes

008. 31-03-2019 : Hendrickx Julie (U17)
       GENT-WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS-44.0 km - 1u10m13s

009. 09-04-2019 : Stippelmans Toon (U19)
       Oostmalle

010. 14-04-2019 : Hendrickx Julie (U17)
       VELDEGEM-55.9 km - 1u32m08s

011. 14-04-2019 : Hendrickx Julie (U17)
       VELDEGEM-1u32m08s

012. 09-04-2019 : Stippelmans Toon (U19)
       PK Tijdrijden Antw.

013. 20-04-2019 : Kino Jan (U17)
       BERLARE-64.0 km - 1u33m42s

014. 21-04-2019 : Squire Ben (U19)
       STER VAN ZUID-LIMBURG (2.14 NAT - Rit IC.)-111,5 km - 2:39:01

015. 22-04-2019 : Hubo Xander (U17)
       BORLO-63.0 km - 1u38m08s

016. 01-05-2019 : Borremans Tyson (U17)
       NINOVE-39.0 km - 1u30m00s

017. 04-05-2019 : De Pessemier Eléna (U12)
       MONTIGNIES-LEZ-LENS

018. 05-05-2019 : Masure Fien (U17)
       LADYS DAY - SINAAI-1u43m05s

019. 18-05-2019 : Borremans Tyson (U17)
       Molenbeek

020. 18-05-2019 : De Veirman Fleur (U17)
       Molenbeek (dames)

021. 25-05-2019 : Masure Fien (U17)
       NOKERE STANZA DIE MAKING YOUNG LADIES TOUR-60.0 km - 1u42m14s

022. 25-05-2019 : De Lil Ronan (U15)
       KRUISHOUTEM-34.0 km - 56m01s

023. 30-05-2019 : Van den Borre Arnout (U19)
       SINT-MARTENS-BODEGEM-92.0 km - 2u19m33s

024. 30-05-2019 : Masure Fien (U17)
       TOUR DE HIMMELFART (DEN) - 2e rit

025. 31-05-2019 : Masure Fien (U17)
       TOUR DE HIMMELFART (DEN) - 3e rit

026. 01-06-2019 : Desmet Tyler (U17)
       OTEGEM-65.2 km - 1u42m24s

027. 02-06-2019 : Govaert Tanghi (U15)
       ERPE-MERE (Provinciaal Kampioenschap)-34.8 km - 1u00m13s

028. 02-06-2019 : Squire Ben (U19)
       ANZEGEM (BK)

029. 08-06-2019 : Segers Ryan (U19)
       IDDERGEM-66.5 km - 1u44m59s

030. 09-06-2019 : Dalle Jens (U17)
       PRINS DER NIEUWELINGEN - BONHEIDEN-75 km - 1:45:07

031. 29-06-2019 : Feys Malaika (U17)
       BRAKEL-60.0 km - 1u54m30s

032. 29-06-2019 : Hendrickx Julie (U17)
       BRAKEL-45.0 km - 1u54m31s

033. 06-07-2019 : Hoorens Maurice (U15)
       ROZEBEKE-20.8 km - 31m02s

034. 06-07-2019 : Masure Fien (U17)
       Bertem (International Belgian Youth Tour)(girls)

035. 06-07-2019 : Cristofano Iyen (U17)
       Bertem (International Belgian Youth Tour)(2e jaars)

036. 13-07-2019 : Masure Fien (U17)
       TIELRODE, TEMSE-68.0 km - 1u51m59s

037. 13-07-2019 : Hendrickx Julie (U17)
       TIELRODE, TEMSE-54.4 km - 1u51m59s

038. 14-07-2019 : Stippelmans Toon (U19)
       HEULTJE WESTERLO-81.2 km - 1u58m14s

039. 21-07-2019 : Janseghers Stef (U17)
       ZOTTEGEM-STRIJPEN-64.0 km - 1u37m03s

040. 28-07-2019 : Hendrickx Julie (U17)
       LENDELEDE BK DAMES

041. 23-07-2019 : Hendrickx Julie (U17)
       ZOTTEGEM-STRIJPEN-64.0 km - 1u54m00s

042. 03-08-2019 : Hoorens Maurice (U15)
       MAARKEDAL-21.0 km - 42m22s

043. 03-08-2019 : Heerman Luigi (U15)
       TEMPLEUVE

044. 04-08-2019 : Vercouillie Victor (U19)
       TORHOUT (ROZEVELD)-90.0 km - 2u04m51s

045. 10-08-2019 : Masure Fien (U17)
       LIERDE-DEFTINGE-72.0 km - 1u57m49s

046. 10-08-2019 : Kiekens Cleo (U17)
       LIERDE-DEFTINGE-61.0 km - 1u59m12s

047. 11-08-2019 : Beirlaen Jakov (U17)
       ZANDVOORDE - ZONNEBEKE-1u36m13s

048. 11-08-2019 : Gelders Gil (U19)
       AUBEL-THIMISTER-STAVELO - slotrit

049. 17-08-2019 : Janseghers Stef (U17)
       MERE-70.0 km - 1u51m45s

050. 15-08-2019 : Masure Fien (U17)
       EMPTINNE

051. 22-08-2019 : Kino Jan (U17)
       PK TT O-Vl 1e jaars

052. 22-08-2019 : Desmet Tyler (U17)
       PK TT O-Vl 2e jaars

053. 24-08-2019 : Janseghers Stef (U17)
       OVERMERE- BERLARE-60.0 km - 1u40m42s

054. 26-08-2019 : De Weert Robbe (U19)
       WOUBRECHTEGEM-80.4 km - 1u57m35s

055. 31-08-2019 : Hendrickx Julie (U17)
       GP HOUTHANDEL VANDENHENDE - HULSTE-58.8 km - 1u20m38s

056. 31-08-2019 : Hendrickx Julie (U17)
       GP HOUTHANDEL VANDENHENDE - HULSTE-1u20m38s

057. 01-09-2019 : De Schrijver Runar (U17)
       ZULTE (MACHELEN)-60.0 km - 1u31m17s

058. 07-09-2019 : Vidts Obie (U19)
       WELLE-94.0 km - 2u24m30s

059. 07-09-2019 : Hendrickx Julie (U17)
       KONTICH-WAARLOOS-61.1 km - 1u39m19s

060. 15-09-2019 : De Lil Ronan (U15)
       Pommeroeul

061. 22-09-2019 : Soetens Thomas (U15)
       Frasnes-lez-Anvaing

062. 22-09-2019 : Gelders Gil (U19)
       JEMEPPE (BvB)-WOOP 1ste op 17 ploegen

063. 13-10-2019 : Baert Basiel (U15)
       Baudour

Vijfde plaats

001. 05-01-2019 : Hubo Xander (U17)
       Gent (piste omnium) BvB

002. 06-01-2019 : Baert Basiel (U15)
       Gent (piste omnium)

003. 12-01-2019 : Beirlaen Jakov (U17)
       Gent (piste omnium)

004. 19-01-2019 : Jonckers Océane (U19)
       Gent (piste - omnium dames )

005. 27-01-2019 : Berckmoes Jenno (U19)
       ASSENEDE-37m25s

006. 06-04-2019 : Govaert Tanghi (U15)
       WEVELGEM-33.0 km - 53m52s

007. 14-04-2019 : Feys Malaika (U17)
       VELDEGEM-55.9 km - 1u32m08s

008. 14-04-2019 : Feys Malaika (U17)
       VELDEGEM-1u32m08s

009. 14-04-2019 : Dalle Jens (U17)
       BACHTE-MARIA-LEERNE-61.2 km - 1u32m35s

010. 17-04-2019 : Masure Fien (U17)
       OVERIJSE-46.8 km - 1u18m12s

011. 17-04-2019 : Cristofano Iyen (U17)
       RUDDERVOORDE (PK W-Vl. tijdrijden 2e jaars)

012. 20-04-2019 : Beirlaen Jakov (U17)
       DADIZELE-64.5 km - 1u37m06s

013. 27-04-2019 : Kiekens Cleo (U17)
       GULLEGEM-1u35m33s

014. 28-04-2019 : Pieters Bjarne (U19)
       SINT-JORIS-80.0 km - 1u56m12s

015. 28-04-2019 : Vidts Obie (U19)
       DEUX-ACREN

016. 01-05-2019 : Kiekens Cleo (U17)
       BK TIJDRIJDEN (DAMES)

017. 12-05-2019 : Pieters Bjarne (U19)
       WAARSCHOOT-LIEVEGEM-945.0 km - 2u16m10s

018. 18-05-2019 : De Lil Ronan (U15)
       BELOEIL (wegrit)

019. 18-05-2019 : Vandeputte Yenna (U17)
       Molenbeek (dames)

020. 25-05-2019 : Govaert Tanghi (U15)
       KRUISHOUTEM-34.0 km - 56m01s

021. 25-05-2019 : Squire Ben (U19)
       INT. JUN.DRIEDAAGSE AXEL - rit 3

022. 26-05-2019 : Squire Ben (U19)
       INT. JUN.DRIEDAAGSE AXEL - rit 4

023. 02-06-2019 : Hoorens Maurice (U15)
       ERPE-MERE (Provinciaal Kampioenschap)-20.3 km - 37m07s

024. 08-06-2019 : De Veirman Fleur (U17)
       ZEDELGEM-1u42m30s

025. 09-06-2019 : Bogaerts Senne (U19)
       WERVIK-98.0 km - 2u20m14s

026. 15-06-2019 : Hubo Xander (U17)
       BEIGEM-GRIMBERGEN-65.0 km - 1u43m00s

027. 29-06-2019 : Penne Rune (U19)
       ROLLEGEM-KAPELLE-78.4 km - 1u55m43s

028. 30-06-2019 : Ongena Lander (U19)
       KLUISBERGEN - RUIEN-87.0 km - 2u08m47s

029. 30-06-2019 : Baert Basiel (U15)
       TOLLEMBEEK-34.0 km - 58m35s

030. 03-07-2019 : Vidts Obie (U19)
       BRAKEL-90.0 km - 2u24m04s

031. 06-07-2019 : Govaert Tanghi (U15)
       ROZEBEKE-35.1 km - 55m14s

032. 11-07-2019 : Willems Jago (U19)
       TOUR DU VAL ROMEY (Frankrijk) - 1 e rit

033. 13-07-2019 : Hoorens Victor (U15)
       BRAKEL-PARIKE-35.35 km - 56m38s

034. 25-07-2019 : Masure Fien (U17)
       BAKU (European Youth Olympic Festival) Road Race

035. 28-07-2019 : Kiekens Cleo (U17)
       LENDELEDE BK DAMES

036. 02-08-2019 : Janseghers Stef (U17)
       VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) 1e rit - tijdrit-WOOP 3e op 25 ploegen

037. 03-08-2019 : Kiekens Cleo (U17)
       ERONDEGEM (ERPE-MERE)-1u20m05s

038. 04-08-2019 : De Prijck Shania (U17)
       ZINGEM-1u39m51s

039. 10-08-2019 : Kiekens Cleo (U17)
       LIERDE-DEFTINGE-72.0 km - 1u57m49s

040. 11-08-2019 : Baert Basiel (U15)
       MERCHTEM-PEIZEGEM-35.0 km - 57m11s

041. 17-08-2019 : Hendrickx Julie (U17)
       HASSELT-0m05s

042. 25-08-2019 : Raats Merel (U15)
       Belgisch Kampioenschap TT (meisjes)

043. 22-08-2019 : De Lil Ronan (U15)
       Ursel

044. 31-08-2019 : Masure Fien (U17)
       GP HOUTHANDEL VANDENHENDE - HULSTE-58.8 km - 1u20m38s

045. 31-08-2019 : Masure Fien (U17)
       GP HOUTHANDEL VANDENHENDE - HULSTE-1u20m38s

046. 01-09-2019 : Desmet Tyler (U17)
       NEDERHASSELT-80 km - 1:56:47

047. 08-09-2019 : De Tier Manon (U17)
       MEMORIAL IGOR DECRAENE WAREGEM TESTTIJDRIT (dames)

048. 14-09-2019 : Vidts Obie (U19)
       SINT ANTELINKS-90.0 km - 2u09m44s

049. 14-09-2019 : De Tier Manon (U17)
       VELM-62.4 km - 1u52m00s

050. 22-09-2019 : Freson Michaël (U15)
       Frasnes-lez-Anvaing

051. 22-09-2019 : Van Hecke Tiago (U12)
       Frasnes-lez-Anvaing

052. 15-09-2019 : Soetens Thomas (U15)
       Pommeroeul (tijdrit)

053. 15-09-2019 : Faute Arnaud (U15)
       Pommeroeul (tijdrit)

054. 22-09-2019 : Masure Fien (U17)
       Klimomloop van Ulestraten (Ned) - dames

055. 22-09-2019 : Van de Velde Senne (U19)
       JEMEPPE (BvB)-WOOP 1ste op 17 ploegen

056. 01-12-2019 : Beirlaen Jakov (U17)
       GENT (piste omnium)



Podiumplaatsen

     Eerste plaats : 80
          Tweede plaats : 86
                    Derde plaats : 64

...meer details...


Zegestanden 2019

Baert Basiel (U15)
     01. 25-05-2019 : KRUISHOUTEM-34.0 km - 56m01s
     02. 16-07-2019 : Rumbeke sprinttornooi

Baert Jules (U12)
     01. 01-05-2019 : ZILLEBEKE-3.96 km - 9m14s
     02. 12-05-2019 : Beveren-Waas
     03. 12-05-2019 : Beveren-Waas (tijdrit)
     04. 25-05-2019 : LEDEGEM-4.0 km - 7m22s
     05. 30-05-2019 : LUBBEEK-6.0 km - 13m53s
     06. 02-06-2019 : ERPE-MERE-4.4 km - 10m02s
     07. 23-06-2019 : MOLLEM-4.0 km - 8m56s
     08. 23-06-2019 : MOLLEM-1.0 km - 2m08s
     09. 30-06-2019 : Moere
     10. 30-06-2019 : Moere
     11. 01-09-2019 : GISTEL-4.4 km - 8m21s
     12. 08-09-2019 : DEERLIJK-4.0 km - 8m30s
     13. 15-09-2019 : MERCHTEM-1m51s
     14. 15-09-2019 : MERCHTEM-4.0 km - 7m35s

Beirlaen Jakov (U17)
     01. 19-01-2019 : Gent (piste - madison)

Berckmoes Jenno (U19)
     01. 24-02-2019 : BOTTELARE-64.8 km - 1u34m21s
     02. 13-04-2019 : BACHTE-MARIA-LEERNE-88.4 km - 2u04m00s
     03. 12-05-2019 : WAARSCHOOT-LIEVEGEM-945.0 km - 2u16m10s
     04. 24-08-2019 : OVERMERE- BERLARE-90.0 km - 2u20m09s

Dalle Jens (U17)
     01. 20-04-2019 : DADIZELE-64.5 km - 1u37m06s
     02. 26-05-2019 : KRUISHOUTEM-64.4 km - 1u38m14s
     03. 04-08-2019 : EGEM-60.9 km - 1u29m07s
     04. 10-08-2019 : HEESTERT-70.0 km - 1u48m17s
     05. 17-08-2019 : MERE-70.0 km - 1u51m45s
     06. 14-09-2019 : ALVERINGEM-66.0 km - 1u43m57s

Declercq Matteo (U12)
     01. 19-10-2019 : ROESELARE-17m47s
     02. 26-10-2019 : BEERNEM-18m05s
     03. 11-11-2019 : LICHTERVELDE-18m17s
     04. 17-11-2019 : LICHTERVELDE-21m33s
     05. 30-11-2019 : MOERKERKE-18m25s

De Lil Ronan (U15)
     01. 28-07-2019 : LIERDE (ST.MARIA-LIERDE)-34.1 km - 1u00m22s
     02. 31-08-2019 : WETTEREN-35.0 km - 54m56s

De Pessemier Eléna (U12)
     01. 11-08-2019 : WESTKERKE OUDENBURG (meisjes)
     02. 15-08-2019 : RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (meisjes)
     03. 18-08-2019 : BRAKEL-ELST-23m55s
     04. 08-09-2019 : DEERLIJK-19m08s

De Schampheleire Jonas (U17)
     01. 06-10-2019 : LISSEWEGE-69.6 km - 1u48m23s

De Schrijver Runar (U17)
     01. 25-08-2019 : BERLARE - UITBERGEN-64.0 km - 1u44m16s

Feys Malaika (U17)
     01. 17-04-2019 : RUDDERVOORDE (PK W-Vl. tijdrijden dames)
     02. 02-08-2019 : VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) 1e rit - tijdrit (dames)
     03. 03-08-2019 : VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje)(Dames) 2e rit
     04. 04-08-2019 : VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) Dames - 3e rit
     05. 06-08-2019 : VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) Dames - eindklassement
     06. 06-08-2019 : VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) Dames - slotrit

Gaytant Kenzo (U17)
     01. 28-04-2019 : DEUX-ACREN

Hendrickx Julie (U17)
     01. 05-05-2019 : LADYS DAY - SINAAI-1u43m05s
     02. 23-07-2019 : ZOTTEGEM-STRIJPEN (DAMES)

Hoorens Maurice (U15)
     01. 12-01-2019 : Gent (piste omnium)
     02. 06-04-2019 : LOTENHULLE-17.5 km - 26m04s
     03. 14-04-2019 : BELLEGEM-KORTRIJK-21.0 km - 41m29s
     04. 28-04-2019 : BRUGGE SINT-PIETERS-20.4 km - 40m25s
     05. 19-05-2019 : VELDEGEM-19.8 km - 35m59s
     06. 26-07-2019 : BALEN - 1STE RIT ANTWERP CYCLING TOUR U15-4.75 km - 7m43s
     07. 27-07-2019 : BALEN-WEZEL 2DE RIT ANTWERP CYCLING TOUR U15-18.0 km - 29m28s
     08. 28-07-2019 : RAMSEL 3DE RIT ANTWERP CYCLING TOUR U15-32m42s
     09. 10-08-2019 : MICHELBEKE-20.0 km - 44m33s
     10. 15-08-2019 : WOUBRECHTEGEM-19.98 km - 37m17s
     11. 18-08-2019 : BRAKEL-ELST-20.4 km - 36m06s
     12. 25-08-2019 : BK weg
     13. 25-08-2019 : Belgisch Kampioenschap TT
     14. 31-08-2019 : WETTEREN-20.0 km - 33m58s
     15. 22-09-2019 : WIELSBEKE-37m32s

Hubo Xander (U17)
     01. 26-01-2019 : Gent piste BK ploegkoers

Jonckers Océane (U19)
     01. 12-01-2019 : Gent (piste omnium)

Kino Jan (U17)
     01. 24-08-2019 : OVERMERE- BERLARE-60.0 km - 1u40m42s

Masure Fien (U17)
     01. 09-06-2019 : BOEZINGE-55.0 km - 1u29m53s

Penne Rune (U19)
     01. 26-06-2019 : OETINGEN-51.0 km - 1u16m01s

Raats Merel (U15)
     01. 09-04-2019 : PK Antw. tijdrijden
     02. 14-04-2019 : WEMMEL-35.0 km - 1u01m05s
     03. 02-06-2019 : ARENDONK (Provinciaal Kampioenschap)-58m19s
     04. 26-07-2019 : BALEN - 1STE RIT ANTWERP CYCLING TOUR U15-7m33s

Stippelmans Toon (U19)
     01. 03-03-2019 : VLAMERTINGE-79.0 km - 1u52m34s
     02. 04-08-2019 : 6E GP ROGER DE CONINCK - BERG-KAMPENHOUT-WOOP 3de op 21 ploegen - 126 km - 2:57:10

Van den Borre Arnout (U19)
     01. 20-04-2019 : HERFELINGEN-94.0 km - 2u14m00s

Van Hautegem Leander (U17)
     01. 05-10-2019 : ORROIR

Vidts Obie (U19)
     01. 06-08-2019 : ERONDEGEM ERPE-MERE-93.5 km - 2u17m14s

Van Petegem Axandre (U19)
     01. 27-04-2019 : GULLEGEM-93.5 km - 2u30m13s
     02. 26-08-2019 : WOUBRECHTEGEM-80.4 km - 1u57m35s


Clubinfo
Wielerclub Onder Ons Parike v.z.w.
   WBV 7 1970 002
Secretariaat :
   Steenweg 60 - 9661 Brakel
   info@woop.be
Bankrekening :
   IBAN : BE67 6528 2335 5987
BIC: HBKA BE 22