HomeClubRennersUitslagenKalendersFotosInteractiefLogin

Alle uitslagen van augustus 2019

25 augustus 2019
Belgisch Kampioenschap TT (asp U15-12j. - 40 dln)
1 Victor Hoorens


Belgisch Kampioenschap TT (meisjes) (asp U15-14j. - 13 dln)
5 Merel Raats

OOIKE
(Aspiranten 12 JAAR (U13) - 25 dln) (18.78 km - 36m38s)

3 Karsten De Loor (+0m01s), 10 Luigi Heerman (+0m04s), 16 Tijl Thomas (+1m33s)

OOIKE
(Aspiranten 13 JAAR (U14) - 10 dln) (25.04 km - 47m43s)

3 Arnaud Faute, 8 Kiandro Mannaert (+0m05s)

OOIKE
(Aspiranten 14 JAAR (U15) - 18 dln) (34.43 km - 1u03m31s)

3 Thomas Soetens

ZOTTEGEM - ERWETEGEM
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 54 dln) (74.4 km - 2u04m53s)

10 Julie Hendrickx (+1m53s), 14 Cleo Kiekens (+1m53s), 16 Ruth Decuypere (+1m53s), 25 Shania De Prijck (+4m48s)
DNF Clara Delré, Yara Mignon, Océane Jonckers

MELSELE
(Juniores - 63 dln) (2u01m15s)

30 Ryan Segers (+4m22s)

ZWEVEZELE VANNEKE
(Juniores - 46 dln) (94.0 km - 2u19m00s)

12 Victor Vercouillie (+2m30s)

RUMST
(Miniemen 11 J. - 18 dln) (15.4 km - 31m20s)

16 Tiago Van Hecke (+0m12s)

RUMST
(Miniemen PROEF 11 J. - 18 dln) (1m49s)

16 Tiago Van Hecke (+0m16s)

BERLARE - UITBERGEN
(Nieuwelingen - 23 dln) (64.0 km - 1u44m16s)

1 Runar De Schrijver, 9 Jonas De Schampheleire

VICHTE
(Nieuwelingen - 46 dln) (67.2 km - 1u35m08s)

2 Tyler Desmet (+0m02s), 13 Iyen Cristofano (+0m02s), 24 Gaëtan De Groote (+5m00s), 31 Loic De Groote (+5m00s), 41 Luca Hoeckman (+5m00s)

WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR
(Nieuwelingen - dln) (69,27 km - 1:38:50)

3 Jakov Beirlaen (+ 0u0m0s), 16 Jens Dalle (+ 0u0m0s), 31 Joshua Vandenbossche (+ 0u0m0s), 54 Leander Van Hautegem (+ 0u0m0s), 98 Tyson Borremans (+ 0u9m52s)

WOUBRECHTEGEM
(Nieuwelingen - 11 dln) (67.0 km - 1u41m58s)

2 Xander Hubo (+9m40s), 3 Robbe Moerman (+0m05s)

24 augustus 2019
INGELMUNSTER
(Juniores - 81 dln) (115,2 km - 2:46:04)

32 Ril Laureyns (+ 0u2m50s), 43 Achille Demares (+ 0u2m50s), 45 Arno Demuynck (+ 0u2m50s)
DNF Elias Wynant, Lars Walravens

OVERMERE- BERLARE
(Juniores - 53 dln) (90.0 km - 2u20m09s)

1 Jenno Berckmoes, 18 Ryan Segers (+2m32s), 42 Brent Beeckman (+9m00s)

PUURS
(Juniores - 67 dln) (95.2 km - 2u13m42s)

19 Ben Squire (+0m48s)

KORTEMARK
(Nieuwelingen - 49 dln) (61.2 km - 1u29m38s)

15 Iyen Cristofano

OTTERGEM
(Nieuwelingen - 24 dln) (60.0 km - 1u36m24s)

8 Xander Hubo, 15 Milan De Moortel, 16 Arne De Vuyst, 22 Jelle Broekaert (+7m07s)
DNF Runar De Schrijver

OVERMERE- BERLARE
(Nieuwelingen - 36 dln) (60.0 km - 1u40m42s)

1 Jan Kino, 4 Stef Janseghers (+1m00s)

WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR
(Nieuwelingen - dln) (9,33 km - 0:12:51)

9 Jens Dalle, 34 Leander Van Hautegem, 61 Jakov Beirlaen, 71 Joshua Vandenbossche, 83 Tyson Borremans, 18 Jakov Beirlaen (+ 0u0m0s), 19 Joshua Vandenbossche (+ 0u0m0s), 30 Jens Dalle (+ 0u0m0s), 51 Leander Van Hautegem (+ 0u0m0s), 57 Tyson Borremans (+ 0u0m0s)

22 augustus 2019
PK TT O-Vl 1e jaars
(nie U17 - 8 dln)
2 Jonas De Schampheleire, 3 Stef Janseghers, 4 Jan Kino, 6 Kenzo Gaytant, 8 Xander Hubo

PK TT O-Vl 2e jaars
(nie U17 - 9 dln)
4 Tyler Desmet, 8 Liam Punnewaert

20 augustus 2019
LANGEMARK-MADONNA
(Juniores - 43 dln) (83.0 km - 2u01m13s)

28 Elias Wynant (+3m40s)

19 augustus 2019
BALEGEM
(Juniores - 29 dln) (99.6 km - 2u38m39s)

12 Obie Vidts (+1m19s)

18 augustus 2019
LOVENDEGEM (MTB)
( - 4 dln) (60.0 km - 0m02s)

2 Fien Masure

BRAKEL-ELST
(Aspiranten 12 J. - 30 dln) (20.4 km - 36m06s)

1 Maurice Hoorens, 11 Karsten De Loor (+2m35s), 14 Luigi Heerman (+3m38s), 24 Tijl Thomas (+5m09s)

BRAKEL-ELST
(Aspiranten 13 J. - 27 dln) (25.5 km - 44m21s)

16 Arnaud Faute (+2m40s), 18 Joab Dheere (+3m45s), 22 Kiandro Mannaert (+3m48s)

BRAKEL-ELST
(Aspiranten 14 J. - 36 dln) (35.7 km - 57m09s)

10 Victor Hoorens (+2m32s), 11 Basiel Baert (+2m32s), 17 Ronan De Lil (+2m32s), 21 Thomas Soetens (+2m49s), 27 Tanghi Govaert (+6m33s)

BOUCLE DE L OISE (Frankrijk) - ETAPPE 2 (TT)
(jun U19)
18 Axandre Van Petegem (+24s), Toon Stippelmans (+28s), Jenno Berckmoes (+51s), Ben Squire (+2m05s (na kettingbreuk))

BOUCLE DE L OISE (Frankrijk) - ETAPPE 3
(jun U19) (WOOP 1ste)
6 Ben Squire (7de eindklassement), 23 Jenno Berckmoes (9de eindklassement), 44 Axandre Van Petegem (29de eindklassement), 46 Toon Stippelmans (6de eindklassement)

LA PHILIPPE GILBERT
(jun U19) (WOOP 5e)
2 Gil Gelders, 16 Arnout Van den Borre, 48 Robbe De Weert
DNF Lars Walravens, Senne Van de Velde, Achille Demares

LENNIK
(Juniores - 47 dln) (86.4 km - 2u10m15s)

8 Ryan Segers, 16 Brent Beeckman, 38 Lander Ongena

SPIERE-HELKIJN
(Juniores - 60 dln) (97.5 km - 2u20m30s)

DNF Senne Bogaerts

BRAKEL-ELST
(Miniemen 10 J. - 10 dln) (12.48 km - 23m55s)

10 Eléna De Pessemier

BRAKEL-ELST
(Miniemen 10J. MEISJES - 1 dln) (23m55s)

1 Eléna De Pessemier

BRAKEL-ELST
(Miniemen 11 J. - 9 dln) (17.16 km - 31m32s)

7 Tiago Van Hecke

BRAKEL-ELST
(Miniemen 8 J. - 7 dln) (6.24 km - 13m38s)

2 Jules Baert

HAASDONK
(Nieuwelingen - 64 dln) (65.0 km - 1u32m50s)

33 Arne De Vuyst (+0m05s)

WERCHTER
(Nieuwelingen - 53 dln) (68.0 km - 1u41m59s)

19 Jakov Beirlaen (+0m04s), 27 Iyen Cristofano (+0m04s)

17 augustus 2019
HASSELT
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 31 dln) (2u03m01s)

12 Océane Jonckers (+3m15s), 25 Celien Van Damme (+3m15s)

HASSELT
(Dames Nieuwelingen - 21 dln) (0m05s)

5 Julie Hendrickx, 6 Malaika Feys, 13 Yara Mignon (+1u20m53s), 19 Shania De Prijck (+39m24s)

BOUCLE DE L OISE (Frankrijk) - ETAPPE 1
(jun U19 - 121 dln) (WOOP 1e op 22 ploegen)

3 Toon Stippelmans, 7 Jenno Berckmoes, 8 Ben Squire, 24 Axandre Van Petegem
DNF Elias Wynant, Arno Demuynck

BALEGEM
(Juniores - 47 dln) (99.6 km - 2u32m18s)

3 Obie Vidts

BELLEM
(Juniores - 21 dln) (84.0 km - 2u01m55s)

6 Senne Van de Velde (+3m32s), 11 Ril Laureyns (+3m32s), 16 Rune Penne (+8m22s)

KORTEMARK-EDEWALLE
(Nieuwelingen - 83 dln) (62.0 km - 1u32m50s)

39 Thibault Goethals (+0m24s)
DNF Iyen Cristofano

MERE
(Nieuwelingen - 44 dln) (70.0 km - 1u51m45s)

1 Jens Dalle, 4 Stef Janseghers (+0m45s), 17 Jan Kino (+0m50s), 18 Jonas De Schampheleire (+0m50s), 24 Runar De Schrijver (+2m00s)

TOLLEMBEEK
(Nieuwelingen - 43 dln) (68.0 km - 1u36m26s)

7 Tyson Borremans (+2m05s), 11 Kenzo Gaytant (+2m05s), 16 Stijn Martens (+2m05s), 17 Leander Van Hautegem (+2m05s), 29 Gaëtan De Groote (+2m05s), 31 Robbe Moerman (+4m14s), 32 Milan De Moortel (+6m29s)
DNF Loic De Groote

15 augustus 2019
WOUBRECHTEGEM
(Aspiranten 12 J. - 32 dln) (19.98 km - 37m17s)

1 Maurice Hoorens, 8 Karsten De Loor, 14 Luigi Heerman

WOUBRECHTEGEM
(Aspiranten 13 J. - 29 dln) (24.42 km - 41m01s)

7 Michaël Freson (+0m28s), 24 Kiandro Mannaert (+3m28s)

RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE
(Aspiranten 14 J. - 39 dln) (36.0 km - 58m15s)

21 Henri Vervenne

WOUBRECHTEGEM
(Aspiranten 14 J. - 45 dln) (33.3 km - 53m54s)

6 Basiel Baert, 10 Victor Hoorens, 24 Ronan De Lil (+0m13s), 28 Thomas Soetens (+0m55s), 39 Yara Mignon (+4m43s)

HONNELLES-ANGREAU (BvB)
(jun U19 - 129 dln) (WOOP 3e op 22 ploegen)

2 Robbe De Weert , 16 Arnout Van den Borre, 29 Senne Van de Velde, 49 Victor Vercouillie, 67 Lander Ongena
DNF Yevgeny Van Olmen

DENDERBELLE
(Juniores - 49 dln) (96.0 km - 2u16m55s)

11 Bjarne Pieters (+0m16s), 15 Ryan Segers (+0m16s)

LAUWE
(Juniores - 49 dln) (93.0 km - 2u23m15s)

10 Lars Walravens (+1m30s), 27 Ril Laureyns (+1m42s)

RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (meisjes)
(min U12-8j. - 2 dln)
1 Eléna De Pessemier

RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE
(Miniemen 10 J. - 13 dln) (9.0 km - 23m31s)

8 Eléna De Pessemier (+3m43s)

WOUBRECHTEGEM
(Miniemen 11 J.TIJDRIT - 13 dln) (2.2 km - 4m01s)

9 Tiago Van Hecke (+0m19s)

WOUBRECHTEGEM
(Miniemen 11 J.WEGRIT - 13 dln) (15.4 km - 30m39s)

12 Tiago Van Hecke

WOUBRECHTEGEM
(Miniemen 8 J. TIJDRIT - 7 dln) (2.2 km - 1m16s)

3 Jules Baert (+0m07s)

WOUBRECHTEGEM
(Miniemen 8 J. WEGRIT - 7 dln) (4.4 km - 9m28s)

3 Jules Baert

EMPTINNE
(nie U17 - 27 dln)
4 Fien Masure

LOPPEM
(Nieuwelingen - 86 dln) (1u18m24s)

13 Jakov Beirlaen (+0m41s), 20 Tyler Desmet (+0m41s)

11 augustus 2019
MERCHTEM-PEIZEGEM
(Aspiranten 14 J. - 38 dln) (35.0 km - 57m11s)

5 Basiel Baert

WESTKERKE OUDENBURG
(Aspiranten 14 J. - 34 dln) (35.2 km - 1u00m44s)

6 Ronan De Lil (+2m33s)

AUBEL-THIMISTER-STAVELO - slotrit
(jun U19)
2 Jago Willems, 4 Gil Gelders, 11 Arnout Van den Borre, 90 Robbe De Weert , 93 Victor Vercouillie, 105 Senne Van de Velde

HULDENBERG
(Juniores - 75 dln) (80.6 km - 2u07m07s)

DNF Toon Stippelmans

KRUISEM
(Juniores - 74 dln) (86.4 km - 2u03m57s)

18 Lander Ongena (+1m35s), 21 Axandre Van Petegem (+2m00s), 30 Brent Beeckman (+2m00s), 34 Elias Wynant (+2m00s), 41 Lars Walravens (+2m00s), 43 Arno Demuynck (+2m00s), 45 Kobe Noreilde (+2m00s)

LOVENDEGEM
(Juniores - 45 dln) (80.0 km - 1u54m30s)

17 Bjarne Pieters, 26 Senne Bogaerts, 32 Rune Penne, 35 Ril Laureyns (+1m05s), 42 Lennert Baele (+7m00s)

MOL GOMPEL
(Juniores - 62 dln) (84.0 km - 1u58m13s)

21 Yevgeny Van Olmen (+1m35s)

WESTKERKE OUDENBURG (meisjes)
(min U12-8j.)
1 Eléna De Pessemier

WESTKERKE OUDENBURG
(Miniemen 10 J. - 21 dln) (11.0 km - 21m04s)

18 Eléna De Pessemier (+3m40s)

MERCHTEM-PEIZEGEM
(Miniemen 8 J. - 11 dln) (4.0 km - 8m45s)

2 Jules Baert

MERCHTEM-PEIZEGEM
(Miniemen 8J TT - 11 dln) (1.45 km - 2m31s)

2 Jules Baert (+0m04s)

ZANDVOORDE - ZONNEBEKE
(Nieuwelingen - 50 dln) (1u36m13s)

2 Iyen Cristofano (+0m09s), 4 Jakov Beirlaen (+0m25s)

ZWALM-NEDDERZWALM
(Nieuwelingen - 48 dln) (63.0 km - 1u36m44s)

3 Jens Dalle, 22 Thibault Goethals (+2m37s), 25 Robbe Moerman (+2m37s), 29 Jonas De Schampheleire (+2m43s), 33 Loic De Groote (+4m07s), 34 Liam Punnewaert (+4m07s), 35 Gaëtan De Groote (+6m07s), 38 Jelle Broekaert (+7m07s), 40 Kenzo Gaytant (+7m07s)
DNF Arne De Vuyst

10 augustus 2019
MICHELBEKE
(Aspiranten U13 - 2007 - 22 dln) (20.0 km - 44m33s)

1 Maurice Hoorens, 16 Tijl Thomas (+5m29s), 17 Luigi Heerman (+5m32s), 18 Karsten De Loor (+5m55s)

MICHELBEKE
(Aspiranten U14 - 2006 - 30 dln) (25.0 km - 52m24s)

14 Michaël Freson (+5m02s), 22 Kiandro Mannaert (+6m18s)

MICHELBEKE
(Aspiranten U15 - 2005 - 54 dln) (35.0 km - 1u07m09s)

17 Victor Hoorens (+4m14s), 35 Thomas Soetens (+8m11s), 37 Henri Vervenne (+8m33s)

LIERDE-DEFTINGE
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 56 dln) (72.0 km - 1u57m49s)

3 Julie Hendrickx (+3m57s), 4 Fien Masure (+3m57s), 5 Cleo Kiekens (+3m57s), 9 Malaika Feys (+3m57s), 24 Océane Jonckers (+6m54s), 35 Femke Van Goethem (+6m54s), 37 Manon De Tier (+9m07s), 38 Shania De Prijck (+9m07s), 39 Yara Mignon (+9m07s), 40 Yenna Vandeputte (+10m15s), 42 Clara Delré (+10m15s), 51 Celien Van Damme (+10m15s)

LIERDE-DEFTINGE
(Dames Nieuwelingen - 18 dln) (61.0 km - 1u59m12s)

2 Julie Hendrickx (+2m34s), 3 Fien Masure (+2m34s), 4 Cleo Kiekens (+2m34s), 8 Malaika Feys (+2m34s), 11 Manon De Tier (+7m44s), 12 Shania De Prijck (+7m44s), 13 Yara Mignon (+7m44s), 14 Yenna Vandeputte (+8m52s), 16 Clara Delré (+8m52s)

AUBEL-THIMISTER-STAVELO - 2e rit ploegentijdrit
(jun U19) (WOOP 16e op 24 ploegen)
16 Arnout Van den Borre, Jago Willems, Gil Gelders, Senne Van de Velde, Robbe De Weert , Victor Vercouillie

AUBEL-THIMISTER-STAVELO - 3e rit
(jun U19 - 130 dln) (WOOP 24e op 14 ploegen)

27 Arnout Van den Borre, 37 Robbe De Weert , 38 Victor Vercouillie, 45 Gil Gelders, 67 Senne Van de Velde, 92 Jago Willems

DENDERWINDEKE
(Juniores - 91 dln) (95.2 km - 2u08m41s)

7 Ben Squire (+0m03s), 17 Axandre Van Petegem (+1m01s), 37 Brent Beeckman (+1m01s), 40 Obie Vidts (+1m01s), 42 Achille Demares (+1m01s), 50 Ryan Segers (+1m01s)

DENDERWINDEKE
(Nieuwelingen - 56 dln) (68.0 km - 1u38m51s)

16 Kenzo Gaytant (+0m23s)
DNF Milan De Moortel

HEESTERT
(Nieuwelingen - 51 dln) (70.0 km - 1u48m17s)

1 Jens Dalle, 6 Jakov Beirlaen (+0m36s)

LIERDE-DEFTINGE
(Nieuwelingen - 41 dln) (64.0 km - 1u37m09s)

7 Tyler Desmet (+1m15s), 16 Leander Van Hautegem (+1m15s), 18 Stijn Martens (+1m15s), 20 Stef Janseghers (+1m15s), 25 Tyson Borremans (+1m15s), 27 Joshua Vandenbossche (+1m15s)
DNF Jelle Broekaert

09 augustus 2019
AUBEL-THIMISTER-STAVELO - 1e rit
(jun U19 - 145 dln) (WOOP 15e op 24 ploegen)

32 Arnout Van den Borre, 36 Jago Willems, 70 Gil Gelders, 93 Senne Van de Velde, 107 Robbe De Weert , 113 Victor Vercouillie

06 augustus 2019
ERONDEGEM ERPE-MERE
(Juniores - 57 dln) (93.5 km - 2u17m14s)

1 Obie Vidts, 14 Victor Vercouillie (+0m36s), 15 Brent Beeckman (+0m36s), 21 Ryan Segers (+0m36s)
DNF Senne Bogaerts, Lennert Baele

VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) Dames - eindklassement
(nie U17)
1 Malaika Feys (22 min voorsprong)

VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) Dames - slotrit
(nie U17)
1 Malaika Feys

VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) eindklassement
(nie U17) (WOOP 3e op - ploegen)
10 Stef Janseghers, 25 Iyen Cristofano, 28 Jonas De Schampheleire, 39 Jan Kino, 41 Tyler Desmet, 59 Malaika Feys, 61 Thibault Goethals

VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) slotrit
(nie U17) (WOOP 3e op - ploegen)
10 Stef Janseghers, 15 Jan Kino, 38 Tyler Desmet, 41 Iyen Cristofano, 45 Jonas De Schampheleire, 72 Malaika Feys, 93 Thibault Goethals
DNF Runar De Schrijver

04 augustus 2019
SCHOONDERBUKEN (SCHERPENHEUVEL)
(Aspiranten 14 JAAR - 2005 - 24 dln) (34.2 km - 58m29s)

DNF Basiel Baert

ZINGEM
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 35 dln) (1u39m51s)

13 Océane Jonckers

ZINGEM
(Dames Nieuwelingen - 7 dln) (1u39m51s)

2 Manon De Tier, 5 Shania De Prijck (+0m07s)

6E GP ROGER DE CONINCK - BERG-KAMPENHOUT
(Juniores - 119 dln) (WOOP 3de op 21 ploegen - 126 km - 2:57:10)

1 Toon Stippelmans, 14 Robbe De Weert (+ 0u0m17s), 73 Axandre Van Petegem (+ 0u2m4s), 83 Achille Demares (+ 0u2m4s), 84 Jago Willems (+ 0u2m12s), 91 Elias Wynant (+ 0u3m41s)

BIERBEEK
(Juniores - 44 dln) (88.0 km - 2u04m03s)

3 Ben Squire, 19 Gil Gelders (+0m07s)

TORHOUT (ROZEVELD)
(Juniores - 66 dln) (90.0 km - 2u04m51s)

4 Victor Vercouillie (+0m05s), 38 Lander Ongena (+2m32s), 42 Lars Walravens (+2m32s), 47 Ril Laureyns (+2m32s)

SCHOONDERBUKEN (SCHERPENHEUVEL)
(Miniemen 8 JAAR - 2011 - 8 dln) (3.6 km - 7m10s)

2 Jules Baert

VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) 3e rit
(nie U17) (WOOP 3e op - ploegen)
10 Stef Janseghers, 11 Iyen Cristofano, 22 Jan Kino, 29 Tyler Desmet, 43 Jonas De Schampheleire, 64 Thibault Goethals , 79 Malaika Feys, 104 Runar De Schrijver

VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) Dames - 3e rit
(nie U17)
1 Malaika Feys

EGEM
(Nieuwelingen - 68 dln) (60.9 km - 1u29m07s)

1 Jens Dalle

ZINGEM
(Nieuwelingen - 61 dln) (60.0 km - 1u27m46s)

10 Liam Punnewaert, 14 Joshua Vandenbossche, 17 Leander Van Hautegem, 35 Robbe Moerman (+0m05s), 40 Arne De Vuyst (+0m05s), 48 Jelle Broekaert (+5m07s), 60 Luca Hoeckman (+5m07s)

03 augustus 2019
JOHAN MUSEEUW CLASSIC GP STAD GISTEL (UCI - Men Juniors 1.1)
( - 123 dln) (120 km - 2:38:20)

8 Jenno Berckmoes (+ 0u0m5s), 32 Yevgeny Van Olmen (+ 0u0m22s), 45 Arnout Van den Borre (+ 0u0m22s), 47 Senne Bogaerts (+ 0u0m22s), 86 Arno Demuynck (+ 0u0m22s)
DNF Rune Penne

TEMPLEUVE
(asp U15-12j. - 15 dln)
4 Luigi Heerman

MAARKEDAL
(Aspiranten 12 JAAR. - 20 dln) (21.0 km - 42m22s)

4 Maurice Hoorens (+0m29s), 15 Karsten De Loor (+6m06s), 16 Tijl Thomas (+6m12s)

MAARKEDAL
(Aspiranten 13 JAAR. - 20 dln) (25.0 km - 45m16s)

11 Michaël Freson (+4m29s), 17 Arnaud Faute (+6m36s), 20 Kiandro Mannaert (+7m05s)

MAARKEDAL
(Aspiranten 14 JAAR. - 42 dln) (42.0 km - 1u14m15s)

25 Victor Hoorens (+6m40s), 34 Tanghi Govaert (+8m37s)
DNF Thomas Soetens

ERONDEGEM (ERPE-MERE)
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 32 dln) (1u20m05s)

21 Océane Jonckers (+4m00s)

ERONDEGEM (ERPE-MERE)
(Dames Nieuwelingen - 12 dln) (1u20m05s)

5 Cleo Kiekens, 8 Yenna Vandeputte (+4m30s)

TEMPLEUVE
(min U12-8j. - 9 dln)
9 Eléna De Pessemier

VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) 2e rit
(nie U17)
8 Stef Janseghers, 26 Jonas De Schampheleire, 35 Iyen Cristofano, 48 Thibault Goethals , 49 Malaika Feys, 54 Jan Kino, 58 Tyler Desmet, 122 Runar De Schrijver

VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje)(Dames) 2e rit
(nie U17)
1 Malaika Feys

02 augustus 2019
MAZENZELE-OPWIJK
(Juniores - 62 dln) (81.0 km - 2u08m10s)

32 Brent Beeckman (+3m12s)

VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) 1e rit - tijdrit
(nie U17 - 188 dln) (WOOP 3e op 25 ploegen)

5 Stef Janseghers (-+3s), 19 Jan Kino (+7s), 24 Iyen Cristofano (+9s), 52 Tyler Desmet (+13s), 64 Jonas De Schampheleire (+15s), 121 Runar De Schrijver (+25s), 141 Thibault Goethals (+29s), 156 Malaika Feys (+33s)

VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) 1e rit - tijdrit (dames)
(nie U17 - 10 dln)
1 Malaika Feys


Alle uitslagen 2019
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus


Podiumplaatsen

     Eerste plaats : 61
          Tweede plaats : 62
                    Derde plaats : 54

...meer details...


Zegestanden 2019

Baert Basiel (U15)
     01. 25-05-2019 : KRUISHOUTEM-34.0 km - 56m01s

Baert Jules (U12)
     01. 01-05-2019 : ZILLEBEKE-3.96 km - 9m14s
     02. 12-05-2019 : Beveren-Waas
     03. 12-05-2019 : Beveren-Waas (tijdrit)
     04. 25-05-2019 : LEDEGEM-4.0 km - 7m22s
     05. 30-05-2019 : LUBBEEK-6.0 km - 13m53s
     06. 02-06-2019 : ERPE-MERE-4.4 km - 10m02s
     07. 23-06-2019 : MOLLEM-4.0 km - 8m56s
     08. 23-06-2019 : MOLLEM-1.0 km - 2m08s
     09. 30-06-2019 : Moere
     10. 30-06-2019 : Moere

Beirlaen Jakov (U17)
     01. 19-01-2019 : Gent (piste - madison)

Berckmoes Jenno (U19)
     01. 24-02-2019 : BOTTELARE-64.8 km - 1u34m21s
     02. 13-04-2019 : BACHTE-MARIA-LEERNE-88.4 km - 2u04m00s
     03. 12-05-2019 : WAARSCHOOT-LIEVEGEM-945.0 km - 2u16m10s
     04. 24-08-2019 : OVERMERE- BERLARE-90.0 km - 2u20m09s

Dalle Jens (U17)
     01. 20-04-2019 : DADIZELE-64.5 km - 1u37m06s
     02. 26-05-2019 : KRUISHOUTEM-64.4 km - 1u38m14s
     03. 04-08-2019 : EGEM-60.9 km - 1u29m07s
     04. 10-08-2019 : HEESTERT-70.0 km - 1u48m17s
     05. 17-08-2019 : MERE-70.0 km - 1u51m45s

De Lil Ronan (U15)
     01. 28-07-2019 : LIERDE (ST.MARIA-LIERDE)-34.1 km - 1u00m22s

De Pessemier Eléna (U12)
     01. 11-08-2019 : WESTKERKE OUDENBURG (meisjes)
     02. 15-08-2019 : RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (meisjes)
     03. 18-08-2019 : BRAKEL-ELST-23m55s

De Schrijver Runar (U17)
     01. 25-08-2019 : BERLARE - UITBERGEN-64.0 km - 1u44m16s

Feys Malaika (U17)
     01. 17-04-2019 : RUDDERVOORDE (PK W-Vl. tijdrijden dames)
     02. 02-08-2019 : VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) 1e rit - tijdrit (dames)
     03. 03-08-2019 : VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje)(Dames) 2e rit
     04. 04-08-2019 : VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) Dames - 3e rit
     05. 06-08-2019 : VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) Dames - slotrit
     06. 06-08-2019 : VUELTA AL BAJO ARAGON (Spanje) Dames - eindklassement

Gaytant Kenzo (U17)
     01. 28-04-2019 : DEUX-ACREN

Hendrickx Julie (U17)
     01. 05-05-2019 : LADYS DAY - SINAAI-1u43m05s
     02. 23-07-2019 : ZOTTEGEM-STRIJPEN (DAMES)

Hoorens Maurice (U15)
     01. 12-01-2019 : Gent (piste omnium)
     02. 06-04-2019 : LOTENHULLE-17.5 km - 26m04s
     03. 14-04-2019 : BELLEGEM-KORTRIJK-21.0 km - 41m29s
     04. 28-04-2019 : BRUGGE SINT-PIETERS-20.4 km - 40m25s
     05. 19-05-2019 : VELDEGEM-19.8 km - 35m59s
     06. 26-07-2019 : BALEN - 1STE RIT ANTWERP CYCLING TOUR U15-4.75 km - 7m43s
     07. 27-07-2019 : BALEN-WEZEL 2DE RIT ANTWERP CYCLING TOUR U15-18.0 km - 29m28s
     08. 28-07-2019 : RAMSEL 3DE RIT ANTWERP CYCLING TOUR U15-32m42s
     09. 10-08-2019 : MICHELBEKE-20.0 km - 44m33s
     10. 15-08-2019 : WOUBRECHTEGEM-19.98 km - 37m17s
     11. 18-08-2019 : BRAKEL-ELST-20.4 km - 36m06s

Hoorens Victor (U15)
     01. 25-08-2019 : Belgisch Kampioenschap TT

Hubo Xander (U17)
     01. 26-01-2019 : Gent piste BK ploegkoers

Jonckers Océane (U19)
     01. 12-01-2019 : Gent (piste omnium)

Kino Jan (U17)
     01. 24-08-2019 : OVERMERE- BERLARE-60.0 km - 1u40m42s

Masure Fien (U17)
     01. 09-06-2019 : BOEZINGE-55.0 km - 1u29m53s

Penne Rune (U19)
     01. 26-06-2019 : OETINGEN-51.0 km - 1u16m01s

Raats Merel (U15)
     01. 09-04-2019 : PK Antw. tijdrijden
     02. 14-04-2019 : WEMMEL-35.0 km - 1u01m05s
     03. 02-06-2019 : ARENDONK (Provinciaal Kampioenschap)-58m19s
     04. 26-07-2019 : BALEN - 1STE RIT ANTWERP CYCLING TOUR U15-7m33s

Stippelmans Toon (U19)
     01. 03-03-2019 : VLAMERTINGE-79.0 km - 1u52m34s
     02. 04-08-2019 : 6E GP ROGER DE CONINCK - BERG-KAMPENHOUT-WOOP 3de op 21 ploegen - 126 km - 2:57:10

Van den Borre Arnout (U19)
     01. 20-04-2019 : HERFELINGEN-94.0 km - 2u14m00s

Vidts Obie (U19)
     01. 06-08-2019 : ERONDEGEM ERPE-MERE-93.5 km - 2u17m14s

Van Petegem Axandre (U19)
     01. 27-04-2019 : GULLEGEM-93.5 km - 2u30m13s


Clubinfo
Wielerclub Onder Ons Parike v.z.w.
   WBV 7 1970 002
Secretariaat :
   Steenweg 60 - 9661 Brakel
   info@woop.be
Bankrekening :
   IBAN : BE67 6528 2335 5987
BIC: HBKA BE 22