HomeClubRennersUitslagenKalendersFotosInteractiefLogin

Alle uitslagen van juni 2019

30 juni 2019
TOLLEMBEEK (Aspiranten 12 JAAR - 2007 - 19 dln) (20.0 km - 38m15s)
8 Tijl Thomas, 14 Luigi Heerman


TOLLEMBEEK (Aspiranten 13 JAAR - 2006 - 16 dln) (24.0 km - 40m13s)
10 Arnaud Faute (+3m27s), 12 Michaël Freson (+5m07s), 14 Kiandro Mannaert (+6m52s)

TOLLEMBEEK
(Aspiranten 14 JAAR - 2005 - 49 dln) (34.0 km - 58m35s)

5 Basiel Baert, 9 Ronan De Lil, 16 Tanghi Govaert, 35 Thomas Soetens (+0m08s)

AREND DER JUNIOREN - GROTE PRIJS B&R - REKKEM (1.14 NAT - IC BVB)
(Juniores - 134 dln) (119 km - 2:48:22)

14 Yevgeny Van Olmen (+ 0u0m14s), 57 Jenno Berckmoes (+ 0u0m14s), 87 Victor Vercouillie (+ 0u0m14s), 88 Obie Vidts (+ 0u0m14s), 103 Achille Demares (+ 0u0m45s), 112 Ryan Segers (+ 0u7m2s)

KLUISBERGEN - RUIEN
(Juniores - 48 dln) (87.0 km - 2u08m47s)

5 Lander Ongena (+0m23s), 10 Kobe Noreilde (+1m35s), 29 Lennert Baele (+2m46s)
DNF Ril Laureyns

Eygelshoven (Ned) - bergcriterium
(nieuwelingen - 18 dln)
8 Fien Masure

HUISE
(Nieuwelingen - 51 dln) (62.0 km - 1u26m56s)

3 Jonas De Schampheleire, 10 Jakov Beirlaen (+0m47s), 13 Thibault Goethals (+0m47s), 14 Joshua Vandenbossche (+0m47s), 16 Xander Hubo (+0m47s), 18 Tyler Desmet (+0m47s), 24 Leander Van Hautegem (+0m47s)
DNF Tyson Borremans, Robbe Moerman, Kenzo Gaytant, Arne De Vuyst, Runar De Schrijver, Liam Punnewaert, Stijn Martens

KUURNE
(Nieuwelingen - 68 dln) (68.4 km - 1u43m04s)

2 Jens Dalle, 11 Iyen Cristofano (+0m29s)

Moere
(U12-8j. - 8 dln)
1 Jules Baert, Jules Baert

29 juni 2019
BRAKEL
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 69 dln) (60.0 km - 1u54m30s)

4 Malaika Feys (+0m01s), 7 Julie Hendrickx (+0m07s), 9 Cleo Kiekens (+0m07s), 16 Fien Masure (+0m53s), 25 Shania De Prijck (+5m07s), 29 Femke Van Goethem (+6m13s), 37 Manon De Tier (+6m13s), 39 Sophie Tierolf (+7m37s), 40 Yara Mignon (+7m37s), 41 Fleur De Veirman (+7m37s)
DNF Clara Delré, Océane Jonckers, Celien Van Damme

BRAKEL
(Dames Nieuwelingen - 28 dln) (45.0 km - 1u54m31s)

2 Malaika Feys, 4 Julie Hendrickx (+0m06s), 6 Cleo Kiekens (+0m06s), 11 Fien Masure (+0m52s), 14 Shania De Prijck (+5m06s), 18 Manon De Tier (+6m12s), 19 Yara Mignon (+7m36s), 20 Fleur De Veirman (+7m36s)
DNF Clara Delré

BRAKEL
(Juniores - 43 dln) (82.5 km - 2u18m13s)

2 Axandre Van Petegem (+3m32s), 11 Arno Demuynck (+8m27s)

ROLLEGEM-KAPELLE
(Juniores - 47 dln) (78.4 km - 1u55m43s)

5 Rune Penne (+5m48s), 26 Elias Wynant (+7m50s)

ELVERSELE-TEMSE
(Nieuwelingen - 53 dln) (68.0 km - 1u48m43s)

DNF Jonas De Schampheleire

LICHTERVELDE
(Nieuwelingen - 59 dln) (68.4 km - 1u43m49s)

7 Iyen Cristofano (+0m03s)
DNF Leander Van Hautegem

OSSENWEG-ZOUTLEEUW
(Nieuwelingen - 58 dln) (63.7 km - 1u32m20s)

24 Milan De Moortel (+5m00s)

26 juni 2019
OETINGEN
(Juniores - 44 dln) (51.0 km - 1u16m01s)

1 Rune Penne, 18 Victor Vercouillie (+0m04s)

KUURNE
(Nieuwelingen - 80 dln) (67.1 km - 1u43m23s)

11 Tyler Desmet, 48 Jakov Beirlaen (+0m11s), 59 Gaëtan De Groote (+5m00s), 67 Loic De Groote (+5m30s)
DNF Malaika Feys

23 juni 2019
MOLLEM
(Aspiranten 13 J. - 24 dln) (25.0 km - 4m45s)

10 Arnaud Faute (+2m05s), 14 Kiandro Mannaert (+4m11s)

BEERSE
(Aspiranten 14 J. - 37 dln) (35.0 km - 53m00s)

31 Merel Raats (+ 2 r)

MOLLEM
(Aspiranten 14 J. - 32 dln) (35.0 km - 1u01m09s)

11 Basiel Baert (+1m14s)

KNESSELARE
(Aspiranten 14 JAAR (U15) - 21 dln) (53m13s)

17 Yara Mignon (+ 1 r)

KNESSELARE
(Aspiranten 14 JAAR (U15) MEISJES - 2 dln) (54m20s)

2 Yara Mignon (+ 1 r)

BEERSE
(Aspiranten 14 JAAR MEISJES - 4 dln) (53m55s)

2 Merel Raats

WILRIJK
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 31 dln) (1u31m00s)

6 Julie Hendrickx, 9 Océane Jonckers, 12 Cleo Kiekens (+2m00s), 14 Yenna Vandeputte (+5m00s), 17 Celien Van Damme (+2m00s), 18 Shania De Prijck (+5m00s), 24 Clara Delré (+6m00s), 25 Kyana Voorhaen (+6m00s)

GRAMMENE
(Juniores - 53 dln) (84.0 km - 2u04m17s)

DNF Lennert Baele, Rune Penne, Wout Van Der Meulen

INGOOIGEM
(Juniores - 72 dln) (88.0 km - 2u03m28s)

14 Lander Ongena (+1m09s), 42 Arno Demuynck (+1m19s), 48 Kobe Noreilde (+1m19s), 53 Lars Walravens (+4m32s), 60 Victor Vercouillie (+7m00s)

MOLLEM
(Miniemen 8 J TIJDRIT - 9 dln) (1.0 km - 2m08s)

1 Jules Baert

MOLLEM
(Miniemen 8 J. - 9 dln) (4.0 km - 8m56s)

1 Jules Baert

POEKE
(Nieuwelingen - 61 dln) (61.6 km - 1u32m35s)

19 Liam Punnewaert (+5m03s), 23 Thibault Goethals (+5m03s), 30 Tyler Desmet (+5m03s), 40 Kenzo Gaytant (+6m13s)
DNF Jelle Broekaert, Luca Hoeckman

TIELT-WINGE
(Nieuwelingen - 61 dln) (62.0 km - 1u46m23s)

8 Jonas De Schampheleire (+1m32s), 10 Jan Kino (+2m16s)

22 juni 2019
MOEN
(Aspiranten GROTE PRIJS HERT EN ZIEL ASP. -12 J. - 36 dln) (20.0 km - 34m41s)

14 Tijl Thomas, 17 Luigi Heerman (+0m06s), 18 Karsten De Loor (+0m29s)

MOEN
(Aspiranten GROTE PRIJS HERT EN ZIEL ASP. 13 J. - 29 dln) (25.0 km - 40m53s)

7 Michaël Freson (+2m05s)

MOEN
(Aspiranten GROTE PRIJS HERT EN ZIEL ASP. 14 J. - 41 dln) (35.0 km - 55m09s)

2 Ronan De Lil, 24 Thomas Soetens (+2m33s)

ROOSDAAL
(Juniores - 91 dln) (96.0 km - 2u05m30s)

22 Robbe De Weert (+1m30s), 23 Arnout Van den Borre (+1m30s), 39 Gil Gelders (+1m30s), 43 Kobe Noreilde (+1m30s), 46 Achille Demares (+1m30s)

LIEVEGEM-ZOMERGEM
(Nat. Dames - 94 dln) (87.0 km - 2u09m17s)

DNF Celien Van Damme

OOSTROZEBEKE
(Nieuwelingen - 48 dln) (69.0 km - 1u45m29s)

29 Thibault Goethals

ROOSDAAL
(Nieuwelingen - 47 dln) (64.0 km - 1u32m16s)

21 Stef Janseghers (+0m19s), 25 Milan De Moortel (+0m19s)

STEKENE
(Nieuwelingen - 68 dln) (64.5 km - 1u35m17s)

51 Mauro Van De Mergel (+6m22s)

16 juni 2019
PASSENDALE
(Juniores - 58 dln) (81.0 km - 1u55m49s)

37 Victor Vercouillie (+0m30s)

RUISELEDE
(Juniores - 46 dln) (88.0 km - 2u06m20s)

23 Rune Penne (+1m30s), 24 Ril Laureyns (+1m30s)
DNF Lennert Baele

PASSENDALE
(Nieuwelingen - 72 dln) (59.4 km - 1u28m27s)

2 Tyler Desmet, 13 Liam Punnewaert (+0m20s), 18 Iyen Cristofano (+0m20s), 26 Jens Dalle (+0m20s)

15 juni 2019
KESTER
(Juniores - 57 dln) (83.0 km - 2u01m56s)

27 Kobe Noreilde (+0m55s), 34 Lander Ongena (+0m55s)

ROTSELAAR
(Juniores - 71 dln) (96.0 km - 2u13m50s)

30 Robbe De Weert (+0m10s)

BEIGEM-GRIMBERGEN
(Nieuwelingen - 59 dln) (65.0 km - 1u43m00s)

5 Xander Hubo, 28 Kenzo Gaytant
DNF Jelle Broekaert

10 juni 2019
DE PINTE
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 46 dln) (57.0 km - 1u33m15s)

26 Shania De Prijck, 31 Yenna Vandeputte (+3m07s)
DNF Yara Mignon, Kyana Voorhaen

DE PINTE
(Dames Nieuwelingen - 20 dln) (1u33m15s)

9 Shania De Prijck, 12 Yenna Vandeputte (+3m07s)
DNF Yara Mignon, Kyana Voorhaen

NEVELE
(Juniores - 34 dln) (86.8 km - 2u01m04s)

11 Victor Vercouillie (+0m19s), 16 Ril Laureyns (+0m54s), 21 Lennert Baele (+0m54s), 28 Senne Bogaerts (+ 3 r)

MOORSELE
(Nieuwelingen - 47 dln) (65.0 km - 1u35m05s)

9 Jens Dalle (+0m20s), 30 Loic De Groote (+0m20s), 37 Gaëtan De Groote (+0m47s)

OOSTERZELE
(Nieuwelingen - 44 dln) (70.0 km - 1u41m37s)

6 Kenzo Gaytant, 20 Liam Punnewaert, 25 Iyen Cristofano (+0m04s), 26 Xander Hubo (+0m04s), 34 Tyler Desmet (+0m52s), 42 Jelle Broekaert (+2m01s)

09 juni 2019
BOEZINGE
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 29 dln) (55.0 km - 1u29m53s)

1 Fien Masure, 17 Malaika Feys, 18 Ruth Decuypere, 25 Julie Hendrickx (+2m22s)

BERLARE
(Juniores - 47 dln) (86.9 km - 2u06m16s)

28 Rune Penne

WERVIK
(Juniores - 47 dln) (98.0 km - 2u20m14s)

5 Senne Bogaerts, 14 Lander Ongena, 29 Kobe Noreilde

PRINS DER NIEUWELINGEN - BONHEIDEN
(Nieuwelingen - 119 dln) (75 km - 1:45:07)

4 Jens Dalle (+ 0u0m1s), 53 Stijn Martens (+ 0u0m1s), 59 Jonas De Schampheleire (+ 0u0m12s), 63 Jan Kino (+ 0u0m14s), 64 Tyson Borremans (+ 0u0m16s)

TEMSE
(Nieuwelingen - 40 dln) (68.9 km - 1u41m07s)

9 Xander Hubo (+2m01s)

08 juni 2019
ZEDELGEM
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 37 dln) (56.7 km - 1u42m30s)

8 Femke Van Goethem, 14 Sophie Tierolf, 16 Fleur De Veirman, 17 Malaika Feys, 18 Shania De Prijck, 21 Yenna Vandeputte, 37 Yara Mignon

ZEDELGEM
(Dames Nieuwelingen - 20 dln) (1u42m30s)

5 Fleur De Veirman, 6 Malaika Feys, 7 Shania De Prijck, 8 Yenna Vandeputte, 20 Yara Mignon

BELSELE-WAAS
(Juniores - 34 dln) (77.0 km - 1u52m51s)

21 Lennert Baele (+10m35s)

GROTE PRIJS BONHEIDEN RIJMENAM (1.14 NAT - IC BVB)
(Juniores - 143 dln) (119,3 km - 2:46:19)

25 Ben Squire (+ 0u0m29s), 58 Yevgeny Van Olmen (+ 0u0m29s), 64 Achille Demares (+ 0u0m39s), 79 Robbe De Weert (+ 0u0m46s), 89 Victor Vercouillie (+ 0u0m55s), 101 Lars Walravens (+ 0u1m12s)

IDDERGEM
(Juniores - 30 dln) (66.5 km - 1u44m59s)

4 Ryan Segers (+0m12s), 19 Brent Beeckman (+14m00s), 25 Rune Penne (+14m00s)

LAUWE
(Nieuwelingen - 52 dln) (62.0 km - 1u39m20s)

2 Iyen Cristofano (+0m03s), 3 Jakov Beirlaen (+0m15s), 16 Tyler Desmet (+0m17s), 21 Milan De Moortel (+3m00s), 36 Jelle Broekaert (+4m30s)

ZEDELGEM
(Nieuwelingen - 42 dln) (68.04 km - 1u45m17s)

2 Kenzo Gaytant, 23 Liam Punnewaert (+3m00s), 34 Runar De Schrijver (+3m00s)

02 juni 2019
ERPE-MERE (Provinciaal Kampioenschap)
(Aspiranten 12 JAAR (U13) - 45 dln) (20.3 km - 37m07s)

5 Maurice Hoorens (+1m27s), 18 Luigi Heerman (+3m36s), 20 Karsten De Loor (+4m22s), 24 Tijl Thomas (+5m30s)

ERPE-MERE (Provinciaal Kampioenschap)
(Aspiranten 13 JAAR (U14) - 38 dln) (26.1 km - 48m29s)

15 Arnaud Faute (+2m55s), 17 Michaël Freson (+3m31s), 24 Kiandro Mannaert (+5m45s), 31 Joab Dheere (+ 1 r)

ARENDONK (Provinciaal Kampioenschap)
(Aspiranten 14 J. - 51 dln) (36.0 km - 58m12s)

25 Merel Raats (+0m07s)

MENEN (Provinciaal Kampioenschap)
(Aspiranten 14 J. - 53 dln) (35.0 km - 55m35s)

20 Henri Vervenne

ARENDONK (Provinciaal Kampioenschap)
(Aspiranten 14 J. MEISJES - 4 dln) (58m19s)

1 Merel Raats

ERPE-MERE (Provinciaal Kampioenschap)
(Aspiranten 14 JAAR (U15) - 48 dln) (34.8 km - 1u00m13s)

4 Tanghi Govaert (+0m05s), 8 Victor Hoorens (+0m05s), 11 Ronan De Lil (+0m05s), 28 Thomas Soetens (+4m51s), 42 Basiel Baert (+ 2 r), 43 Julien Roman (+ 2 r)

ANZEGEM (BK)
(jun U19)
4 Ben Squire, 15 Robbe De Weert , 54 Arnout Van den Borre
DNF Gil Gelders, Jenno Berckmoes, Bjarne Pieters, Ryan Segers, Senne Van de Velde, Axandre Van Petegem, Obie Vidts, Yevgeny Van Olmen

ROOSDAAL
(Juniores - 90 dln) (84.7 km - 2u16m28s)

49 Brent Beeckman (+4m00s)
DNF Wout Van Der Meulen, Elias Wynant

ERPE-MERE
(Miniemen 8 JAAR TIJDRIT. - 10 dln) (1.1 km - 2m21s)

2 Jules Baert (+0m01s)

ERPE-MERE
(Miniemen 8 JAAR WEGRIT. - 10 dln) (4.4 km - 10m02s)

1 Jules Baert

MEULEBEKE
(Nieuwelingen - 69 dln) (66.0 km - 1u45m42s)

37 Mauro Van De Mergel (+9m27s)

ROOSDAAL
(Nieuwelingen - 51 dln) (61.6 km - 1u40m24s)

17 Jan Kino (+8m50s), 30 Stef Janseghers (+8m50s)
DNF Jelle Broekaert

01 juni 2019
TOUR DE HIMMELFART (DEN) - 5e rit
(asp U15-12j. - 27 dln)
13 Merel Raats

TOUR DE HIMMELFART (DEN) - 5e rit
(jun U19 - 60 dln)
28 Sophie Tierolf, 41 Shanni Berger
DNF Celien Van Damme

GERAARDSBERGEN
(Juniores - 69 dln) (81.0 km - 2u01m22s)

12 Achille Demares (+1m22s), 20 Victor Vercouillie (+1m22s), 37 Lars Walravens (+1m22s), 43 Rune Penne (+2m08s), 44 Senne Bogaerts (+2m19s), 46 Lennert Baele (+3m40s)

TOUR DE HIMMELFART (DEN) - 5e rit
(nie U17 - 51 dln)
3 Fien Masure (3de pl. eindkl. en winnaar bergtrui), 10 Julie Hendrickx, 18 Cleo Kiekens, 22 Malaika Feys, 42 Yara Mignon, 43 Fleur De Veirman
DNF Kyana Voorhaen

GERAARDSBERGEN
(Nieuwelingen - 45 dln) (54.0 km - 1u24m20s)

7 Stijn Martens, 11 Jonas De Schampheleire, 29 Kenzo Gaytant (+5m35s), 31 Xander Hubo (+5m35s)
DNF Tyson Borremans

OTEGEM
(Nieuwelingen - 58 dln) (65.2 km - 1u42m24s)

3 Jens Dalle, 4 Tyler Desmet, 11 Jakov Beirlaen, 12 Iyen Cristofano, 21 Runar De Schrijver


Alle uitslagen 2019
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli


Podiumplaatsen

     Eerste plaats : 35
          Tweede plaats : 40
                    Derde plaats : 39

...meer details...


Zegestanden 2019

Baert Basiel (U15)
     01. 25-05-2019 : KRUISHOUTEM-34.0 km - 56m01s

Baert Jules (U12)
     01. 01-05-2019 : ZILLEBEKE-3.96 km - 9m14s
     02. 12-05-2019 : Beveren-Waas
     03. 12-05-2019 : Beveren-Waas (tijdrit)
     04. 25-05-2019 : LEDEGEM-4.0 km - 7m22s
     05. 30-05-2019 : LUBBEEK-6.0 km - 13m53s
     06. 02-06-2019 : ERPE-MERE-4.4 km - 10m02s
     07. 23-06-2019 : MOLLEM-4.0 km - 8m56s
     08. 23-06-2019 : MOLLEM-1.0 km - 2m08s
     09. 30-06-2019 : Moere
     10. 30-06-2019 : Moere

Beirlaen Jakov (U17)
     01. 19-01-2019 : Gent (piste - madison)

Berckmoes Jenno (U19)
     01. 24-02-2019 : BOTTELARE-64.8 km - 1u34m21s
     02. 13-04-2019 : BACHTE-MARIA-LEERNE-88.4 km - 2u04m00s
     03. 12-05-2019 : WAARSCHOOT-LIEVEGEM-945.0 km - 2u16m10s

Dalle Jens (U17)
     01. 20-04-2019 : DADIZELE-64.5 km - 1u37m06s
     02. 26-05-2019 : KRUISHOUTEM-64.4 km - 1u38m14s

Feys Malaika (U17)
     01. 17-04-2019 : RUDDERVOORDE (PK W-Vl. tijdrijden dames)

Gaytant Kenzo (U17)
     01. 28-04-2019 : DEUX-ACREN

Hendrickx Julie (U17)
     01. 05-05-2019 : LADYS DAY - SINAAI-1u43m05s

Hoorens Maurice (U15)
     01. 12-01-2019 : Gent (piste omnium)
     02. 06-04-2019 : LOTENHULLE-17.5 km - 26m04s
     03. 14-04-2019 : BELLEGEM-KORTRIJK-21.0 km - 41m29s
     04. 28-04-2019 : BRUGGE SINT-PIETERS-20.4 km - 40m25s
     05. 19-05-2019 : VELDEGEM-19.8 km - 35m59s

Hubo Xander (U17)
     01. 26-01-2019 : Gent piste BK ploegkoers

Jonckers Océane (U19)
     01. 12-01-2019 : Gent (piste omnium)

Masure Fien (U17)
     01. 09-06-2019 : BOEZINGE-55.0 km - 1u29m53s

Penne Rune (U19)
     01. 26-06-2019 : OETINGEN-51.0 km - 1u16m01s

Raats Merel (U15)
     01. 09-04-2019 : PK Antw. tijdrijden
     02. 14-04-2019 : WEMMEL-35.0 km - 1u01m05s
     03. 02-06-2019 : ARENDONK (Provinciaal Kampioenschap)-58m19s

Stippelmans Toon (U19)
     01. 03-03-2019 : VLAMERTINGE-79.0 km - 1u52m34s

Van den Borre Arnout (U19)
     01. 20-04-2019 : HERFELINGEN-94.0 km - 2u14m00s

Van Petegem Axandre (U19)
     01. 27-04-2019 : GULLEGEM-93.5 km - 2u30m13s


Clubinfo
Wielerclub Onder Ons Parike v.z.w.
   WBV 7 1970 002
Secretariaat :
   Steenweg 60 - 9661 Brakel
   info@woop.be
Bankrekening :
   IBAN : BE67 6528 2335 5987
BIC: HBKA BE 22