HomeClubRennersUitslagenKalendersFotosInteractiefLogin

Alle uitslagen van juli 2017

30 juli 2017
JABBEKE-ZERKEGEM (Aspiranten 12 j. - 30 dln) (21.6 km - 41m00s)
12 Basiel Baert (+2m33s)
DNF Niels Christiaens


Schellebelle (aspiranten 12j. - 38 dln)
15 Ronan De Lil

JABBEKE-ZERKEGEM
(Aspiranten 13 j. - 39 dln) (26.4 km - 48m48s)

8 Joshua Vandenbossche, 9 Tyler Desmet

SCHELLEBELLE
(Aspiranten U13 - 2005 - 34 dln) (19.8 km - 29m45s)

3 Victor Hoorens, 15 Ronan De Lil

SCHELLEBELLE
(Aspiranten U14 - 2004 - 43 dln) (25.2 km - 33m58s)

16 Arne De Vuyst (+3m16s)

SCHELLEBELLE
(Aspiranten U15 - 2003 - 51 dln) (36.0 km - 51m34s)

12 Thibault Goethals , 19 Stijn Martens, 34 Jan Kino
DNF Jari Valentine (+ 2 r)

GEEL -STELEN
(Juniores - 47 dln) (84.0 km - 1u51m23s)

8 Feddrik Lauwens (+0m37s), 16 Robbe Snels (+0m45s)

VELDEGEM
(Juniores - 10 dln) (96.8 km - 2u21m00s)

13 Aaron Van der Beken (+0m46s), 23 Simon De Graeve (+2m34s), 26 Ben Baele (+2m34s), 29 Yentl Vandevelde (+2m34s), 37 Jarne Van der Haegen (+4m00s)
DNF Loewie De Smet

JABBEKE-ZERKEGEM
(Miniemen 10 j. - 14 dln) (9.6 km - 18m53s)

4 Jasper Christiaens (+0m15s)

JABBEKE-ZERKEGEM
(Miniemen 11 j. - 21 dln) (14.4 km - 28m02s)

11 Lander De Stercke

BK 1e jaars
(nieuwelingen - 112 dln)
14 Senne Van de Velde, 23 Axandre Van Petegem, 59 Achille Demares
DNF Yente Van Lierde

BK 2e jaars
(nieuwelingen - 119 dln)
1 Toon Stippelmans (BELGISCH KAMPIOEN), 2 Jago Willems, 23 Brent Beeckman, 34 Bjarne De Schrijver, 49 Jenno Berckmoes, 54 Maxim Nonneman, 80 Arnout Van den Borre, 84 Ben Squire, 88 Yevgeny Van Olmen
DNF Robbe De Weert , Joost Bekaert

BK dames
(nieuwelingen - 41 dln)
6 Maaike Vanderstraeten, 13 Kirin Punnewaert

VELDEGEM
(Nieuwelingen - 89 dln) (64.8 km - 1u39m00s)

41 Senne Bogaerts (+3m00s), 42 Elias Wynant (+3m00s), 43 Rune Penne (+3m00s)

29 juli 2017
BAZEL-KRUIBEKE
(Juniores - 98 dln) (78.0 km - 1u48m12s)

6 Milan Gosseye (+0m12s), 54 Pieterjan Vercruysse (+0m12s), 67 Jorn Frix (+0m12s)
DNF Johan De Buck

Tourinnes-Saint-Lambert
(juniors - 55 dln)
6 Tim De Greef, 17 Zion Punnewaert

28 juli 2017
BAZEL-KRUIBEKE
(Nieuwelingen - 40 dln) (65.0 km - 1u36m39s)

13 Elias Wynant (+0m05s)

ERPE-MERE BAMBRUGGE
(Nieuwelingen - 58 dln) (60.0 km - 1u33m37s)

18 Wout Van Der Meulen (+0m41s), 35 Lars Walravens (+0m41s), 42 Senne Bogaerts (+11m00s), 49 Lennert Baele (+11m00s)

26 juli 2017
Peer (omnium piste)
(aspiranten 13j. - 17 dln)
6 Mauro Van De Mergel

Peer (omnium piste)
(aspiranten 14j. - 14 dln)
6 Stef Janseghers

TROFEE VAN VLAANDEREN RENINGELST (1.14 NAT - IC BVB)
(Juniores - 139 dln) (122 km - 2:51:23 - WOOP 10e op 25 ploegen)

23 Ben Baele (+ 0u0m28s), 35 Yorgo Baeyens (+ 0u0m28s), 65 Ben Kerremans (+ 0u0m28s), 68 Ruben Debouver (+ 0u0m28s), 70 Alexander Cromheecke (+ 0u0m45s)
DNF Jonas Volkaert

WESTERLO VOORTKAPEL
(Juniores - 83 dln) (90.0 km - 2u07m12s)

3 Robbe Snels, 28 Gilles Heylen (+2m45s), 30 Casper François (+5m13s), 32 Lander Scheers (+5m13s), 39 Tim De Greef (+5m13s)

HEIDE LINTER
(Nieuwelingen - 42 dln) (66.0 km - 1u31m08s)

14 Brent Beeckman (+0m51s)

25 juli 2017
ROESELARE
(Nieuwelingen - 47 dln) (40.0 km - 1u00m15s)

18 Achille Demares, 29 Marlo Galle (+1m05s)

24 juli 2017
IZEGEM (BOSMOLENS)
(Juniores - 46 dln) (98.0 km - 2u27m10s)

26 Yentl Vandevelde (+4m00s), 27 Donovan Kestens (+5m18s)

23 juli 2017
LIERDE (SINT MARIA LIERDE)
(Aspiranten 12 jaar - U13 - 34 dln) (21.7 km - 42m39s)

8 Victor Hoorens, 11 Milan Van Den Haute, 12 Ronan De Lil, 24 Senne Buyse (+2m02s), 25 Niels Christiaens (+2m05s), 28 Thomas Soetens (+3m00s)

LIERDE (SINT MARIA LIERDE)
(Aspiranten 13 jaar - U14 - 30 dln) (24.8 km - 42m38s)

4 Mauro Van De Mergel (+2m12s), 16 Tyler Desmet (+7m07s), 18 Arne De Vuyst (+7m07s), 20 Shania De Prijck (+7m07s), 21 Joshua Vandenbossche (+7m07s)

LIERDE (SINT MARIA LIERDE)
(Aspiranten 14 jaar - U15 - 42 dln) (34.1 km - 58m49s)

1 Xander Hubo, 10 Kenzo Gaytant (+1m41s), 16 Fien Masure (+2m20s), 17 Stijn Martens (+2m24s), 22 Jan Kino (+5m03s)
DNF Thibault Goethals (+ 1 r), Stef Janseghers, Luca Hoeckman

Lierde
(aspiranten 14j. - 42 dln)
32 Thibault Goethals (na val)

LIERDE (SINT MARIA LIERDE)
(Aspiranten Meisjes 13 jaar - 4 dln) (24.8 km - 49m38s)

2 Shania De Prijck

LIERDE (SINT MARIA LIERDE)
(Aspiranten Meisjes 14 jaar - 4 dln) (34.1 km - 1u01m09s)

2 Fien Masure

GROTE PRIJS MALDEREN
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 35 dln) ( - )

11 Kirin Punnewaert

LINTER - GROTE PRIJS EDDY SCHEPERS (1.14 NAT - IC BVB)
(Juniores - 150 dln) (115 km - 2:39:12 - WOOP 7e op 26 ploegen)

18 Feddrik Lauwens (+ 0u0m16s), 36 Yorgo Baeyens (+ 0u0m28s), 41 Jonas Volkaert (+ 0u0m28s), 48 Milan Gosseye (+ 0u0m28s), 84 Jordi Dewit (+ 0u0m28s)
DNF Lander Scheers

WESTROZEBEKE
(Juniores - 33 dln) (87.0 km - 2u11m33s)

22 Lucas De Mangelaere (+9m45s)

LEUZE EN HAINAUT
(juniors - 29 dln)
14 Jorn Frix
DNF Donovan Kestens

LANDSKOUTER
(Miniemen 10 j. Jongens - 10 dln) (10.0 km - 20m44s)

10 Jasper Christiaens

LANDSKOUTER
(Miniemen 11 j. Jongens - 20 dln) (15.0 km - 25m55s)

17 Lander De Stercke

VELM
(Nieuwelingen - 10 dln) (60.5 km - 1u34m35s)

7 Yevgeny Van Olmen (+1m20s)
DNF Joost Bekaert (+ 1 r), Rune Penne

22 juli 2017
LIERDE (SINT MARIA LIERDE)
(Juniores - 69 dln) (87.0 km - 2u10m17s)

6 Robbe Snels (+1m24s), 7 Ben Baele (+1m24s), 19 Sam De Pelsmaeker (+1m24s), 24 Casper François (+1m24s)
DNF Zion Punnewaert

KERNIEL - BORGLOON
(Nieuwelingen - 83 dln) (63.0 km - 1u32m22s)

6 Yevgeny Van Olmen (+0m02s), 42 Toon Stippelmans (+0m02s)

LIERDE (SINT MARIA LIERDE)
(Nieuwelingen - 12 dln) (67.0 km - 1u42m45s)

9 Jago Willems (+0m26s), 11 Jenno Berckmoes (+2m40s), 14 Bjarne De Schrijver (+1m00s), 18 Maxim Nonneman (+1m00s), 25 Arnout Van den Borre (+1m00s), 59 Elias Wynant (+8m55s)
DNF Lennert Baele, Axandre Van Petegem, Lars Walravens, Senne Van de Velde, Yente Van Lierde, Vic Lemaitre

21 juli 2017
LEOPOLDSBURG
(Aspiranten Jongens 12 jr. - 48 dln) (19.2 km - 36m18s)

8 Milan Van Den Haute, 10 Victor Hoorens, 24 Tanghi Govaert, 28 Romain Dierick, 33 Basiel Baert

LEOPOLDSBURG
(Aspiranten Jongens 13 jr. - 58 dln) (25.6 km - 46m20s)

8 Runar De Schrijver, 17 Joshua Vandenbossche, 18 Mauro Van De Mergel, 29 Tyler Desmet
DNF Liam Punnewaert

LEOPOLDSBURG
(Aspiranten Jongens 14 jr. - 71 dln) (35.2 km - 1u00m51s)

6 Xander Hubo, 21 Kenzo Gaytant, 32 Thibault Goethals , 39 Stijn Martens, 57 Jan Kino, 68 Stef Janseghers (+1m00s)

LEOPOLDSBURG
(Aspiranten Meisjes 13jr. - 8 dln) (19.2 km - 38m47s)

4 Shania De Prijck

LEOPOLDSBURG
(Aspiranten Meisjes 14 jr. - 12 dln) (32.0 km - 1u02m09s)

12 Fien Masure (+1m40s)

GP DIMITRI DEFRANCQ HOOGLEDE
(Juniores - 108 dln) (113 km - 2:36:16)

33 Milan Gosseye (+ 0u2m7s), 40 Simon De Graeve (+ 0u2m7s), 41 Jarne Van der Haegen (+ 0u2m7s), 46 Ben Kerremans (+ 0u2m7s), 55 Pieterjan Vercruysse (+ 0u2m7s)
DNF Casper François

HULSHOUT
(Juniores - 67 dln) (75.0 km - 1u41m00s)

9 Tim De Greef (+0m05s), 16 Gilles Heylen (+0m05s), 17 Lander Scheers (+0m05s)

VELDEGEM
(Juniores - 40 dln) (96.8 km - 2u23m00s)

14 Yorgo Baeyens (+2m00s)

MAARKEDAL
(Nieuwelingen - 74 dln) (66.0 km - 1u47m05s)

11 Senne Van de Velde (+0m14s), 17 Achille Demares (+3m52s), 44 Lars Walravens (+5m43s)
DNF Wout Van Der Meulen, Lander Ongena

19 juli 2017
OPWIJK
(Juniores - 96 dln) (96.6 km - 2u17m12s)

9 Casper François (+1m40s), 39 Jordi Dewit (+2m40s), 45 Zion Punnewaert (+2m40s), 64 Donovan Kestens (+2m40s)

18 juli 2017
WILRIJK (omnium piste)
(aspiranten 12j. - 12 dln)
8 Senne Buyse

WILRIJK (omnium piste)
(aspiranten 14j. - 11 dln)
4 Stef Janseghers

WILRIJK (omnium piste)
(miniemen 11j. - 11 dln)
8 Lander De Stercke

17 juli 2017
ZOTTEGEM-STRIJPEN
(Juniores - 50 dln) (90.0 km - 2u18m32s)

6 Jarne Van der Haegen (+1m42s), 8 Ben Kerremans (+1m42s), 14 Jonas Volkaert (+3m57s), 30 Loewie De Smet (+5m58s), 31 Jorn Frix (+5m58s)
DNF Sam De Pelsmaeker , Pieterjan Vercruysse, Johan De Buck

16 juli 2017
BRECHT
(Aspiranten 12 j. - 20 dln) (20.0 km - 33m00s)

1 Milan Van Den Haute, 15 Romain Dierick

WILSELE
(Aspiranten 12 j. - 33 dln) (20.0 km - 35m00s)

4 Basiel Baert (+0m25s)

RAMSKAPELLE
(Aspiranten 12 j. 1ste Reeks - 20 dln) (21.0 km - 36m53s)

3 Tanghi Govaert, 6 Ronan De Lil, 14 Niels Christiaens (+1m00s)

Wilsele
(aspiranten 12j. - 32 dln)
4 Basiel Baert

BRECHT
(Aspiranten 13 j. - 20 dln) (24.0 km - 38m15s)

4 Mauro Van De Mergel

GROOT-GELMEN
(Aspiranten 13 j. - 38 dln) (25.6 km - 45m21s)

25 Shania De Prijck (+2m34s)

RAMSKAPELLE
(Aspiranten 13 j. 1ste Reeks - 29 dln) (26.0 km - 42m32s)

5 Runar De Schrijver

RAMSKAPELLE
(Aspiranten 13j 2de Reeks - 30 dln) (26.0 km - 40m46s)

11 Joshua Vandenbossche, 15 Tyler Desmet (+2m03s)

GROOT-GELMEN
(Aspiranten 14 j. - 38 dln) (33.0 km - 56m10s)

14 Xander Hubo (+1m51s)
DNF Fien Masure

RAMSKAPELLE
(Aspiranten 14 j. - 26 dln) (31.0 km - 50m33s)

12 Thibault Goethals (+0m26s)
DNF Jan Kino

WILSELE
(Aspiranten 14 j. - 21 dln) (36.0 km - 59m10s)

2 Stef Janseghers, 6 Kenzo Gaytant

OMLOOP HET NIEUWSBLAD BOEKHOUTE
(Juniores - 135 dln) (122 km - 2:43:15)

23 Jonas Volkaert (+ 0u1m37s), 30 Simon De Graeve (+ 0u1m37s), 32 Lander Scheers (+ 0u1m37s), 44 Jordi Dewit (+ 0u1m37s), 52 Milan Gosseye (+ 0u1m37s)
DNF Zion Punnewaert

ZOTTEGEM-STRIJPEN
(Juniores - 56 dln) (90.0 km - 2u18m32s)

3 Ben Kerremans (+0m28s), 5 Casper François (+0m28s), 16 Sam De Pelsmaeker (+4m46s), 17 Jarne Van der Haegen (+4m46s), 27 Jorn Frix (+4m46s), 31 Loewie De Smet (+4m46s)
DNF Johan De Buck

Ain-Bugey-Valromey-tour (FRA) - eindklassement
(juniors) (WOOP 6e op 28 ploegen)
21 Feddrik Lauwens (2e klassement sprints - 8e bergklassement), 22 Ruben Debouver (5e jongerenklassement), 34 Aaron Van der Beken (9e jongerenklassement), 52 Tim De Greef, 80 Alexander Cromheecke (Rode trui (sprint))

Ain-Bugey-Valromey-tour (FRA) - rit 5
(juniors - 119 dln) (WOOP 9e op 20 ploegen)

27 Ruben Debouver, 30 Feddrik Lauwens, 34 Aaron Van der Beken, 68 Tim De Greef, 89 Alexander Cromheecke

BRECHT
(juniors - 42 dln)
8 Robbe Snels, 9 Donovan Kestens

RAMSKAPELLE
(Miniemen 10 j. - 15 dln) (10.5 km - 20m07s)

4 Jasper Christiaens

BRECHT
(nieuwelingen - 55 dln)
5 Yevgeny Van Olmen, 43 Senne Bogaerts

LANGEMARK (HAGEBOS)
(Nieuwelingen - 51 dln) (61.6 km - 1u29m14s)

8 Senne Van de Velde

ZOTTEGEM-STRIJPEN
(Nieuwelingen - 71 dln) (67.0 km - 1u45m40s)

6 Maxim Nonneman, 13 Arnout Van den Borre, 14 Bjarne De Schrijver, 15 Axandre Van Petegem, 35 Wout Van Der Meulen (+3m56s), 38 Brent Beeckman (+3m56s), 48 Yente Van Lierde (+3m56s), 52 Vic Lemaitre (+3m56s), 55 Lennert Baele (+3m56s), 60 Nils Braem (+3m56s)
DNF Lars Walravens

15 juli 2017
Ain-Bugey-Valromey-tour (FRA) - rit 4
(juniors) (WOOP 16e op 26 ploegen)
30 Aaron Van der Beken, 56 Feddrik Lauwens, 60 Tim De Greef, 74 Ruben Debouver, 113 Alexander Cromheecke (Rode trui (sprint))

BETEKOM
(Nieuwelingen - 66 dln) (62.0 km - 1u34m22s)

2 Yevgeny Van Olmen

DENTERGEM
(Nieuwelingen - 88 dln) (57.0 km - 1u24m00s)

10 Marlo Galle
DNF Rune Penne

ORROIR
(nieuwelingen - 58 dln) (60,9 km - 01u40m12s)

1 Jago Willems, 2 Senne Van de Velde (+36s), 10 Maxim Nonneman (+1m39s), 18 Achille Demares (+1m39s)
DNF Brent Beeckman, Nils Braem, Lander Ongena

ORROIR (dames)
(nieuwelingen - 31 dln) (48,1 km - 01u25m27s)

9 Maaike Vanderstraeten (+35s), 19 Kirin Punnewaert (+35s)

14 juli 2017
Ain-Bugey-Valromey-tour (FRA) - rit 3
(juniors - 128 dln) (WOOP 1e op 26 ploegen)

10 Alexander Cromheecke (Rode trui (sprint)), 13 Ruben Debouver, 16 Tim De Greef, 41 Feddrik Lauwens, 92 Aaron Van der Beken

13 juli 2017
RUMBEKE (pistemeeting)
(aspiranten 13j.)
1 Mauro Van De Mergel

Ain-Bugey-Valromey-tour (FRA) - rit 2
(juniors - 132 dln) (WOOP 6de op 28 ploegen)

19 Tim De Greef, 40 Aaron Van der Beken, 41 Ruben Debouver, 42 Feddrik Lauwens, 70 Alexander Cromheecke (Rode trui (sprint))

12 juli 2017
Ain-Bugey-Valromey-tour (FRA) - rit 1
(juniors - 140 dln) (WOOP 9e op 28 ploegen)

9 Feddrik Lauwens (trui vd strijdlust en fairplay), 47 Aaron Van der Beken, 66 Tim De Greef, 77 Alexander Cromheecke , 90 Ruben Debouver

11 juli 2017
Ain-Bugey-Valromey-tour (FRA) - proloog
(juniors - 140 dln)
19 Aaron Van der Beken, 45 Feddrik Lauwens, 48 Ruben Debouver, 51 Alexander Cromheecke , 72 Tim De Greef

MENEN
(nieuwelingen - 50 dln)
37 Rune Penne

09 juli 2017
HEULTJE
(Aspiranten 14 j. - 38 dln) (35.0 km - 55m35s)

2 Kenzo Gaytant

HERZELE-BORSBEKE
(Juniores - 83 dln) (89.0 km - 2u12m22s)

3 Jonas Volkaert (+0m05s), 6 Yorgo Baeyens (+0m05s), 10 Jarne Van der Haegen (+0m24s), 15 Ben Kerremans (+0m24s), 19 Simon De Graeve (+0m52s), 34 Sam De Pelsmaeker (+0m52s), 35 Jorn Frix (+0m52s)
DNF Michiel Van Durme, Jordi Dewit, Zion Punnewaert, Johan De Buck, Thomas De Vuyst, Casper François

MONTENAKEN (GINGELOM)
(Juniores - 56 dln) (84.0 km - 1u58m00s)

, DNF Robbe Snels

FRASNES (BvB)
(nieuwelingen) (WOOP 5e op 28 ploegen)
5 Ben Squire, 22 Toon Stippelmans, 23 Yevgeny Van Olmen, 57 Jenno Berckmoes

PARIKE
(Nieuwelingen - 46 dln) (62.0 km - 1u37m36s)

1 Jago Willems, 2 Senne Van de Velde, 9 Bjarne De Schrijver (+2m19s), 12 Maxim Nonneman (+2m19s), 13 Arnout Van den Borre (+2m19s), 18 Axandre Van Petegem (+2m41s), 21 Brent Beeckman (+3m24s), 23 Wout Van Der Meulen (+4m07s), 25 Achille Demares (+6m37s), 32 Yente Van Lierde (+7m07s), 39 Vic Lemaitre (+8m07s), 40 Rune Penne (+8m07s), 41 Lennert Baele (+8m07s), 42 Maaike Vanderstraeten (+8m37s)
DNF Robbe De Weert

08 juli 2017
PARIKE
(Aspiranten 12 jaar (U13) - 38 dln) (20.2 km - 36m52s)

1 Milan Van Den Haute, 12 Victor Hoorens, 15 Ronan De Lil, 19 Basiel Baert, 22 Tanghi Govaert, 25 Senne Buyse (+0m23s), 30 Romain Dierick (+0m23s), 32 Thomas Soetens (+0m38s), 33 Julien Roman (+1m06s), 35 Niels Christiaens (+2m01s)

PARIKE
(Aspiranten 13 jaar (U14) - 33 dln) (25.25 km - 42m41s)

3 Mauro Van De Mergel (+0m39s), 7 Tyler Desmet (+0m39s), 13 Liam Punnewaert (+0m39s), 15 Joshua Vandenbossche (+0m39s), 16 Axander De Clercq (+0m39s), 17 Arne De Vuyst (+2m21s), 19 Loïc De Groote (+2m21s), 23 Gaëtan De Groote (+2m27s), 24 Shania De Prijck (+3m01s)
DNF Runar De Schrijver

PARIKE
(Aspiranten 13 jaar (U14) Meisjes - 5 dln) (25.25 km - 45m02s)

2 Shania De Prijck (+0m40s)

PARIKE
(Aspiranten 14 jaar (U15) - 26 dln) (35.35 km - 1u00m33s)

1 Xander Hubo, 3 Fien Masure, 8 Stef Janseghers, 11 Stijn Martens, 15 Jan Kino
DNF Brooklyn De Meuter (+ 1 r), Silke Vanderstraeten (+ 1 r), Thibault Goethals

PARIKE
(Aspiranten 14 jaar (U15) Meisjes - 3 dln) (35.35 km - 1u00m33s)

1 Fien Masure
DNF Brooklyn De Meuter (+ 1 r), Silke Vanderstraeten (+ 1 r)

BERLAAR (HEIKANT)
(Juniores - 45 dln) (88.0 km - 2u09m10s)

4 Lander Scheers (+0m02s), 5 Alexander Cromheecke (+0m02s), 23 Gilles Heylen (+2m22s), 26 Robbe Snels (+4m08s)

DESSELGEM
(Juniores - 79 dln) (86.7 km - 2u02m36s)

15 Milan Gosseye (+0m50s)
DNF Ruben Debouver, Lucas De Mangelaere

DESTELBERGEN
(Juniores - 51 dln) (89.0 km - 2u03m43s)

10 Loewie De Smet, 23 Casper François (+6m22s)

Ere
(miniemen 10j. - 5 dln)
1 Jasper Christiaens

Ere
(miniemen 11j. - 21 dln)
10 Lander De Stercke

ROESELARE - BEVEREN
(Nieuwelingen - 45 dln) (60.2 km - 1u31m00s)

8 Marlo Galle (+0m40s)

06 juli 2017
ELEWIJT pistemeeting
(aspiranten 13j.)
1 Mauro Van De Mergel

ELEWIJT pistemeeting - dames jeugd
(nieuwelingen)
3 Maaike Vanderstraeten

05 juli 2017
DIKKEBUS
(Juniores - 74 dln) (84.5 km - 2u03m00s)

11 Jonas Volkaert (+1m23s), 45 Donovan Kestens (+3m40s)

HEERS
(Juniores - 51 dln) (81.6 km - 1u51m11s)

15 Lander Scheers (+4m19s), 30 Gilles Heylen (+4m19s), 39 Robbe Snels (+4m49s)

SCHELDEWINDEKE
(Nieuwelingen - 58 dln) (62.1 km - 1u33m55s)

3 Ben Squire (+0m10s), 13 Brent Beeckman (+1m40s), 20 Wout Van Der Meulen (+1m40s)
DNF Lennert Baele

02 juli 2017
TOLLEMBEEK
(Aspiranten 12 j. - 10 dln) (20.0 km - 40m20s)

4 Tanghi Govaert, 6 Ronan De Lil

MERE
(Aspiranten 12 jaar (U13) - 23 dln) (19.8 km - 35m23s)

1 Milan Van Den Haute

ESPLECHIN
(aspiranten 12j. - 11 dln) (19,8km - 38m47s)

1 Victor Hoorens, 5 Senne Buyse (+2m18s), 6 Niels Christiaens (+2m18s)

TOLLEMBEEK
(Aspiranten 13 j. - 12 dln) (24.0 km - 45m35s)

7 Liam Punnewaert (+2m25s), 10 Shania De Prijck (+3m28s)

MERE
(Aspiranten 13 jaar (U14) - 26 dln) (26.4 km - 43m18s)

13 Arne De Vuyst (+4m31s)

ESPLECHIN
(aspiranten 13j. - 8 dln) (25,2km - 48m20s)

4 Mauro Van De Mergel (+2s)

TOLLEMBEEK
(Aspiranten 13j. M. - 3 dln) (24.0 km - 48m00s)

2 Shania De Prijck (+1m03s)

TOLLEMBEEK
(Aspiranten 14 j. - 6 dln) (34.0 km - 59m59s)

1 Kenzo Gaytant, 3 Stijn Martens (+6m19s), 4 Thibault Goethals (+6m19s)

MERE
(Aspiranten 14 jaar (U15) - 29 dln) (36.3 km - 1u05m10s)

1 Xander Hubo, 4 Stef Janseghers, 9 Fien Masure, 15 Jan Kino, 24 Brooklyn De Meuter (+ 1 r)

MERE
(Aspiranten 14 jaar (U15) Meisjes - 5 dln) (36.3 km - 1u05m10s)

1 Fien Masure, 2 Brooklyn De Meuter (+ 1 r)

HERSELT (BLAUBERG)
(Juniores - 65 dln) (87.6 km - 2u04m28s)

33 Gilles Heylen (+2m31s)

MERELBEKE KWENENBOS
(Juniores - 57 dln) (84.0 km - 1u57m55s)

3 Yorgo Baeyens, 13 Donovan Kestens, 15 Yentl Vandevelde, 17 Simon De Graeve , 21 Zion Punnewaert, 31 Michiel Van Durme, 33 Jarne Van der Haegen (+0m10s)
DNF Johan De Buck

BORLO BK PLOEGTIJDRIJDEN
(juniors) (39m05s - WOOP 16e op 21 ploegen +2m47s )
16 Casper François, Jorn Frix, Milan Gosseye, Lander Scheers , Robbe Snels, Jonas Volkaert

ESPLECHIN
(miniemen 10j. - 6 dln) (10,8km - 21m35s)

2 Jasper Christiaens (+54s)

BORLO BK PLOEGTIJDRIJDEN
(nieuwelingen) (19m42s16 - WOOP 3de + 07s102)
3 Ben Squire, Jenno Berckmoes, Toon Stippelmans, Robbe De Weert , Jago Willems, Senne Van de Velde

GEETBETS
(Nieuwelingen - 48 dln) (62.0 km - 1u41m00s)

DNF Rune Penne

HERSELT (BLAUBERG)
(Nieuwelingen - 67 dln) (65.7 km - 1u34m20s)

11 Yevgeny Van Olmen (+0m30s)

ZINGEM (HUISE)
(Nieuwelingen - 60 dln) (62.0 km - 1u36m31s)

5 Arnout Van den Borre (+0m26s), 9 Bjarne De Schrijver (+2m00s), 16 Achille Demares (+2m00s), 20 Brent Beeckman (+2m00s), 27 Axandre Van Petegem (+2m00s)
DNF Lennert Baele

01 juli 2017
ZULTE
(Aspiranten 12 jaar (U13) - 18 dln) (20.88 km - 36m38s)

3 Basiel Baert (+0m04s), 5 Romain Dierick (+0m04s)

ZULTE
(Aspiranten 13 jaar (U14) - 38 dln) (25.52 km - 42m20s)

1 Tyler Desmet, 4 Runar De Schrijver, 9 Joshua Vandenbossche, 21 Axander De Clercq, 26 Gaëtan De Groote, 30 Loïc De Groote (+2m33s)

ZULTE
(Aspiranten 14 jaar (U15) - 28 dln) (37.12 km - 1u02m29s)

28 Luca Hoeckman (+ 1 r)

G.P. AKANTA DAMES JEUGD - TIELRODE
(Dames IND/Jun.+Nieuw. - 42 dln) (1u54m4s)

1 Maaike Vanderstraeten
DNF Kirin Punnewaert

BOLLEBEEK-ASSE
(Juniores - 51 dln) (88.0 km - 2u10m42s)

14 Lander Scheers (+3m12s), 16 Jordi Dewit (+3m12s), 18 Sam De Pelsmaeker (+3m12s)

DEINZE - VINKT
(Juniores - 60 dln) (96.0 km - 2u22m41s)

5 Yentl Vandevelde (+0m16s), 15 Yorgo Baeyens (+8m10s), 17 Simon De Graeve (+8m10s)

GRANDGLISE
(juniors - 23 dln) (92km - 2u24m06s)

15 Donovan Kestens (+7m06s)

TOUR DU CONDROZ
(juniors - 139 dln)
55 Aaron Van der Beken
DNF Loewie De Smet, Ruben Debouver, Tim De Greef, Ben Kerremans, Feddrik Lauwens

MOORSLEDE - SLYPSKAPELLE
(nieuwelingen - 77 dln)
40 Marlo Galle

PAAL
(U13 Mountainbike Kids (XCO) - 37 dln) (5.8 km - 24m15s)

29 Kiandro Mannaert (+11m03s)


Alle uitslagen 2017
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober
November
December


Podiumplaatsen

     Eerste plaats : 98
          Tweede plaats : 86
                    Derde plaats : 67

...meer details...


Zegestanden 2017

Baele Ben (juniors)
     01. 19-08-2017 : BALEGEM-99.6 km - 2u33m00s
     02. 21-08-2017 : BALEGEM-99.6 km - 2u30m56s

Baert Basiel (aspiranten)
     01. 05-08-2017 : MAZENZELE-OPWIJK-20.0 km - 39m23s
     02. 24-08-2017 : Affligem (piste omnium)
     03. 02-09-2017 : WETTEREN-20.68 km - 35m04s
     04. 09-09-2017 : OTTERGEM-19.5 km - 37m45s
     05. 17-09-2017 : MOL EZAART-20.0 km - 35m06s

Beeckman Brent (nieuwelingen)
     01. 24-08-2017 : Affligem (piste omnium)

Berckmoes Jenno (nieuwelingen)
     01. 26-03-2017 : KNESSELARE
     02. 21-05-2017 : WAARSCHOOT

Christiaens Jasper (miniemen)
     01. 08-07-2017 : Ere
     02. 13-08-2017 : KNESSELARE-10.0 km - 12m45s
     03. 03-09-2017 : GISTEL-11.0 km - 20m29s

Cromheecke Alexander (juniors)
     01. 01-05-2017 : HOBOKEN

De Prijck Shania (aspiranten)
     01. 07-05-2017 : Montignies-lez-Lens (meisjes)
     02. 27-05-2017 : KRUISHOUTEM (meisjes)
     03. 05-08-2017 : MAARKEDAL-24.29 km - 53m10s
     04. 03-09-2017 : POMMEROEUL (meisjes)-25,2km - 42m35s
     05. 10-09-2017 : WORTEGEM-24.0 km - 44m58s

De Meuter Brooklyn (aspiranten)
     01. 25-05-2017 : ERPE-MERE (meisjes)

De Schrijver Runar (aspiranten)
     01. 16-04-2017 : RAMSEL-HERSELT
     02. 21-05-2017 : VELDEGEM

Desmet Tyler (aspiranten)
     01. 01-07-2017 : ZULTE-25.52 km - 42m20s

François Casper (juniors)
     01. 02-04-2017 : Tourinnes-Saint-Lambert

Gaytant Kenzo (aspiranten)
     01. 09-04-2017 : RAMSEL
     02. 12-04-2017 : URSEL PK TT
     03. 07-05-2017 : Waregem
     04. 14-05-2017 : Ellignies-Sainte-Anne
     05. 27-05-2017 : KRUISHOUTEM
     06. 02-07-2017 : TOLLEMBEEK-34.0 km - 59m59s
     07. 05-08-2017 : MAZENZELE-OPWIJK-35.0 km - 58m38s
     08. 03-09-2017 : POMMEROEUL-35,0km - 59m05s

Hoorens Victor (aspiranten)
     01. 02-07-2017 : ESPLECHIN-19,8km - 38m47s

Hubo Xander (aspiranten)
     01. 14-05-2017 : WATERVLIET
     02. 02-07-2017 : MERE-36.3 km - 1u05m10s
     03. 08-07-2017 : PARIKE-35.35 km - 1u00m33s
     04. 23-07-2017 : LIERDE (SINT MARIA LIERDE)-34.1 km - 58m49s

Masure Fien (aspiranten)
     01. 02-04-2017 : MOL HESSIE (meisjes)
     02. 12-04-2017 : URSEL PK TT - dames
     03. 17-04-2017 : DENDERHOUTEM (meisjes)
     04. 23-04-2017 : WEMMEL (meisjes)
     05. 29-04-2017 : HARCHIES (meisjes)
     06. 07-05-2017 : WAREGEM (meisjes)
     07. 14-05-2017 : Ellignies-Sainte-Anne (meisjes)
     08. 21-05-2017 : SINT-KORNELIS-HOREBEKE (meisjes)
     09. 25-05-2017 : Tour de Himmelfart 2017 – U15P - street race 8,5 km
     10. 26-05-2017 : Tour de Himmelfart 2017 – U15P - tijdrit 8 km
     11. 26-05-2017 : Tour de Himmelfart 2017 – U15P - criterium 18,6 km
     12. 27-05-2017 : Tour de Himmelfart 2017 – U15P - eindklassement
     13. 05-06-2017 : BEVEREN (Provinciaal Kampioenschap)-35.52 km - 58m31s
     14. 25-06-2017 : HERZELE-36.0 km - 1u06m35s
     15. 02-07-2017 : MERE-36.3 km - 1u05m10s
     16. 08-07-2017 : PARIKE-35.35 km - 1u00m33s
     17. 15-08-2017 : FROYENNES (meisjes)
     18. 20-08-2017 : BK LIERDE TIJDRIJDEN (meisjes)

Nonneman Maxim (nieuwelingen)
     01. 30-04-2017 : TOUR DE LA BASSE-MEUSE
     02. 06-08-2017 : Vuelta ciclista al Bajo Aragon -3e rit
     03. 23-09-2017 : MAARKEDAL-66.0 km - 1u49m07s

Scheers Lander (juniors)
     01. 06-05-2017 : MERCHTEM-PEIZEGEM

Snels Robbe (juniors)
     01. 26-03-2017 : ESSEN
     02. 03-08-2017 : ELEWIJT pistemeeting omnium
     03. 03-09-2017 : MEER (HOOGSTRATEN)-81.0 km - 1u49m00s
     04. 23-09-2017 : GEEL-86.4 km - 1u54m16s

Stippelmans Toon (nieuwelingen)
     01. 08-04-2017 : BACHTE-MARIA-LEERNE
     02. 15-04-2017 : ZUTENDAAL
     03. 21-05-2017 : GINGELOM
     04. 28-05-2017 : KRUISHOUTEM
     05. 30-07-2017 : BK 2e jaars
     06. 17-09-2017 : MEERLE (HOOGSTRATEN)-54.0 km - 1u15m45s
     07. 08-10-2017 : 28e AFFLIGEM CLASSIC (1.17 NAT - Topcomp.)-76 km - 1:49:50

Van Den Haute Milan (aspiranten)
     01. 22-01-2017 : AVS Story cup - laatste manche
     02. 12-04-2017 : URSEL PK TT
     03. 14-05-2017 : WATERVLIET
     04. 28-05-2017 : STEKENE
     05. 25-06-2017 : HERZELE-21.0 km - 38m04s
     06. 02-07-2017 : MERE-19.8 km - 35m23s
     07. 08-07-2017 : PARIKE-20.2 km - 36m52s
     08. 16-07-2017 : BRECHT-20.0 km - 33m00s
     09. 12-08-2017 : BRAKEL-MICHELBEKE-21.6 km - 44m50s

Van De Mergel Mauro (aspiranten)
     01. 23-04-2017 : BRUGGE SINT-PIETERS - reeks 1
     02. 07-05-2017 : Montignies-lez-Lens
     03. 06-07-2017 : ELEWIJT pistemeeting
     04. 13-07-2017 : RUMBEKE (pistemeeting)
     05. 29-08-2017 : RUMBEKE (pistemeeting)
     06. 03-09-2017 : POMMEROEUL-25,2km - 42m35s

Vanderstraeten Maaike (nieuwelingen)
     01. 01-07-2017 : G.P. AKANTA DAMES JEUGD - TIELRODE-1u54m4s
     02. 06-08-2017 : Vuelta ciclista al Bajo Aragon -3e rit - dames
     03. 08-08-2017 : Vuelta ciclista al Bajo Aragon -eindklassement - dames
     04. 24-08-2017 : Affligem (piste omnium dames)

Van Olmen Yevgeny (nieuwelingen)
     01. 09-04-2017 : HERK-DE-STAD
     02. 29-04-2017 : HERENTHOUT

Van Petegem Axandre (nieuwelingen)
     01. 05-06-2017 : OOSTERZELE-64.0 km - 1u37m04s

Willems Jago (nieuwelingen)
     01. 19-03-2017 : BOUTERSEM
     02. 09-04-2017 : NANDRIN
     03. 09-07-2017 : PARIKE-62.0 km - 1u37m36s
     04. 15-07-2017 : ORROIR-60,9 km - 01u40m12s


Clubinfo
Wielerclub Onder Ons Parike v.z.w.
   WBV 7 1970 002
Secretariaat :
   Steenweg 60 - 9661 Brakel
   info@woop.be
Bankrekening :
   IBAN : BE67 6528 2335 5987
BIC: HBKA BE 22