HomeClubRennersUitslagenKalendersFotosInteractiefLogin

Alle uitslagen van augustus 2020

30 augustus 2020
ZOLDER ( jun U19 - 46 dln) (68.0 km - 1u44m15s)
11 Femke Van Goethem, 30 Yenna Vandeputte, 36 Manon De Tier (+5m00s)


ZOLDER (nie U17 - 42 dln) (68.0 km - 1u50m38s)
14 Cleo Kiekens, 17 Shania De Prijck

ZOLDER - 1E JAARS - GEBOREN IN 2005
(nie U17 - 120 dln) (68.0 km - 1u37m09s)

7 Basiel Baert, 50 Gilles Van Roy, 93 Tanghi Govaert (+1m50s)

ZOLDER - 2E JAARS - GEBOREN IN 2004
(nie U17 - 118 dln) (68.0 km - 1u33m55s)

10 Tyson Borremans, 11 Ugo Deweerd, 15 Joshua Vandenbossche, 29 Sil Van Daele, 32 Jelle Broekaert, 59 Arne De Vuyst, 90 Liam Punnewaert (+2m05s)

Vaux sur amiens (Frankrijk)
(U17 - 48 dln)
14 Thomas Soetens
Dnf Ronan De Lil (Val 3e ronde plat 7e zat op 7e plaats)

29 augustus 2020
BERINGEN (MOUNTAINBIKE KIDS SERIES - CROSS COUNTRY (XCO))
(Aspiranten U13 - 55 dln) (30.0 km - 25m22s)

13 Matteo Declercq (+3m27s)

Landouzy-la-Ville (FR)
(nie U17)
1 Tyler Desmet

23 augustus 2020
Boucles De L Oise Cycliste (2e rit - tijdrit) (FR)
(jun U19 - 118 dln) (WOOP 2e op 25 ploegen)

6 Axandre Van Petegem (+1m08s), 15 Iyen Cristofano (+1m40s), 34 Jonas De Schampheleire (+2m11s), 50 Victor Vercouillie (+2m32s), 66 Obie Vidts (+2m54s), 73 Jakov Beirlaen (+3m05s)

Boucles De L Oise Cycliste (3e rit) (FR)
(jun U19 - 106 dln) (WOOP 2e op 22 ploegen)

14 Obie Vidts, 19 Axandre Van Petegem (4e bergklassement), 31 Victor Vercouillie (8e bergklassement), 37 Jakov Beirlaen, 63 Jonas De Schampheleire, 85 Iyen Cristofano

Boucles De L Oise Cycliste (eindklassement) (FR)
(jun U19) (WOOP 7e op 22 ploegen)
14 Axandre Van Petegem (7e bergklassement), 31 Obie Vidts, 34 Jonas De Schampheleire, 38 Jakov Beirlaen, 69 Victor Vercouillie (11e bergklassement), 77 Iyen Cristofano

SITTARD (Ned)
(nie U17)
2 Tyson Borremans, 15 Tyler Desmet, 20 Jelle Broekaert, 29 Rune Duflo, 41 Basiel Baert

SITTARD (Ned) (dames)
(nie U17 - 39 dln)
6 Cleo Kiekens

Nivelles
(U17 - 88 dln)
23 Ronan De Lil

22 augustus 2020
RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE 12 JAAR
(Aspiranten 12 J. - 48 dln) (21.0 km - 38m30s)

35 Tiago Van Hecke (+2m35s)

RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE 13 JAAR
(Aspiranten 13 J. - 62 dln) (24.0 km - 39m41s)

3 Mathis Bruynooghe, 16 Maurice Hoorens (+1m46s), 27 Luigi Heerman (+1m47s), 35 Tijl Thomas (+3m06s), 39 Senne Cautaerts (+3m08s)

RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE 14 JAAR
(Aspiranten 14 J. - 83 dln) (48.0 km - 1u19m57s)

49 Kiandro Mannaert (+4m42s), 70 Britt Vanhenden (+ 1 r)
DNF Lore Van Goethem

RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE 14 JAAR
(Aspiranten 14 JAAR MEISJES - 7 dln) (1u19m57s)

5 Britt Vanhenden (+ 1 r)
DNF Lore Van Goethem

Boucles De L Oise Cycliste (1e rit) (FR)
(jun U19 - 155 dln) (WOOP 10e op 26 ploegen)

14 Jakov Beirlaen, 25 Axandre Van Petegem, 46 Obie Vidts, 68 Jonas De Schampheleire, 83 Victor Vercouillie, 84 Victor Vercouillie

Hoedekenskerke (Ned)
(nie U17)
1 Gilles Van Roy

16 augustus 2020
SINT-LAMBRECHTS-HERK
(Juniores - 150 dln) (84.0 km - 1u56m14s)

14 Nils Verheyen, 39 Gil Gelders, 40 Stef Janseghers, 57 Jonas De Schampheleire
DNF Romy De Tant, Senne Van de Velde

15 augustus 2020
BRUGGE SINT-PIETERS 13 JAAR - REEKS 1
(Aspiranten 13 J. - 44 dln) (32m23s)

9 Karsten De Loor

BRUGGE SINT-PIETERS 14 JAAR - REEKS 1
(Aspiranten 14 J. - 57 dln) (34.2 km - 57m39s)

30 Kiandro Mannaert (+0m07s), 44 Michaël Freson (+ 1 r)

BRUGGE SINT-PIETERS 12 JAAR - REEKS 2
(Aspiranten ASPIRANTEN 12 JAAR REEKS 2 - 29 dln) (19.8 km - 37m48s)

6 Matteo Declercq

BRUGGE SINT-PIETERS 13 JAAR - REEKS 2
(Aspiranten ASPIRANTEN 13 JAAR REEKS 2 - 42 dln) (25.2 km - 38m40s)

21 Maurice Hoorens, 26 Luigi Heerman (+0m13s)

BRUGGE SINT-PIETERS 14 JAAR - REEKS 2
(Aspiranten ASPIRANTEN 14 JAAR MEISJES - 13 dln) (56m56s)

6 Noor Vandenhaute (+4m44s), 8 Lore Van Goethem (+3m04s), 10 Britt Vanhenden (+3m04s)

BRUGGE SINT-PIETERS 14 JAAR - REEKS 2
(Aspiranten ASPIRANTEN 14 JAAR REEKS 2 - 61 dln) (34.2 km - 56m42s)

31 Noor Vandenhaute (+4m58s), 37 Lore Van Goethem (+3m18s), 40 Britt Vanhenden (+3m18s)

BRUGGE SINT-PIETERS 11 JAAR - REEKS 1
(Miniemen ANDERE - 31 dln) (26m30s)

22 Eléna De Pessemier (+2m00s)

BRUGGE SINT-PIETERS 8 JAAR
(Miniemen ANDERE - 25 dln) (10m14s)

12 Rune De Loor (+0m53s), 14 Largo Peetermans (+1m00s), 17 Viktor Rousseau (+1m00s), 19 Senne van Geert (+1m20s)

BRUGGE SINT-PIETERS 9 JAAR
(Miniemen MINIEMEN 9 JAAR - 31 dln) (7.2 km - 13m27s)

16 Lowik Van Den Driessche (+0m57s)
DNF Jules Baert

BRUGGE SINT-PIETERS 11 JAAR - REEKS 1
(Miniemen MINIEMEN MEISJES 11 JAAR - 7 dln) (26m30s)

4 Eléna De Pessemier (+2m00s)

Gommegnies Frankrijk
(nie U17 - 41 dln)
2 Tyler Desmet, 4 Joshua Vandenbossche, 6 Tyson Borremans, 10 Ronan De Lil, Basiel Baert

13 augustus 2020
ELEWIJT PISTE OMNIUM
(asp U15-14j. - 10 dln)
6 Kiandro Mannaert
DNF Arnaud Faute

ELEWIJT PISTE OMNIUM
(nie U17 - 17 dln)
1 Tyson Borremans

09 augustus 2020
RIGENEE
(nie U17 - 56 dln)
5 Ugo Deweerd, 10 Inias Leten, 21 Ronan De Lil, 42 Basiel Baert

Villers-la-Ville
(U17 - 56 dln)
21 Ronan De Lil

08 augustus 2020
HEESTERT
( - 113 dln) (70.0 km - 1u36m57s)

2 Tyler Desmet, 5 Ugo Deweerd, 18 Ronan De Lil (+2m13s), 26 Inias Leten (+3m02s), 28 Runar De Schrijver (+3m02s), 30 Jelle Broekaert (+3m02s), 42 Thomas Soetens (+3m08s), 43 Yoran Maertens (+3m13s)

BETEKOM
(Juniores - 141 dln) (70.2 km - 1u36m30s)

17 Romy De Tant, 33 Nils Verheyen, 49 Jonas De Schampheleire, 52 Gil Gelders
DNF Senne Van de Velde, Leander Van Hautegem, Stef Janseghers

DENDERBELLE
(Juniores - 136 dln) (87.75 km - 1u42m17s)

3 Axandre Van Petegem (+1m36s), 5 Victor Vercouillie (+1m36s), 7 Jan Kino (+1m36s), 25 Jakov Beirlaen (+1m52s), 26 Thibault Goethals (+1m52s), 36 Jens Dalle (+1m52s), 50 Ryan Segers (+1m52s), 66 Xander Hubo (+1m52s)
DNF Lander Ongena, Yoran Boon

06 augustus 2020
Elewijt
(U15-13j. - 10 dln)
2 Karsten De Loor

02 augustus 2020
WAREGEM
(Juniores - 148 dln) (97.5 km - 2u16m13s)

4 Romy De Tant (+0m16s), 7 Jens Dalle (+0m16s), 27 Axandre Van Petegem (+0m35s), 29 Obie Vidts (+0m35s), 30 Victor Vercouillie (+0m35s), 35 Jakov Beirlaen (+0m35s), 48 Leander Van Hautegem (+0m35s), 51 Thibault Goethals (+0m35s), 58 Ryan Segers (+0m35s), 67 Jonas De Schampheleire (+0m35s), 69 Senne Van de Velde (+0m35s)
DNF Stef Van Renterghem, Iyen Cristofano, Yoran Boon, Lander Ongena, Xander Hubo, Rune Penne, Arno Demuynck


Alle uitslagen 2020
Januari
Februari
Maart
Juli
Augustus
September
Oktober


Podiumplaatsen

     Eerste plaats : 19
          Tweede plaats : 27
                    Derde plaats : 23

...meer details...


Zegestanden 2020

Beirlaen Jakov (U19)
     01. 05-01-2020 : Gent Piste Ploegkoers BvB
     02. 11-01-2020 : Gent Piste Scratch

Borremans Tyson (U17)
     01. 13-08-2020 : ELEWIJT PISTE OMNIUM
     02. 27-09-2020 : ESCANAFFLES

Declercq Matteo (U15)
     01. 05-01-2020 : Langemark
     02. 19-01-2020 : JABBEKE-19m23s

De Schrijver Runar (U17)
     01. 13-09-2020 : DENTERGEM (2E JAARS)

Desmet Tyler (U17)
     01. 21-07-2020 : BERTEM 1.17.3 U17 (oefen)
     02. 29-08-2020 : Landouzy-la-Ville (FR)

De Tant Romy (U19)
     01. 23-02-2020 : BOTTELARE

Hoorens Maurice (U15)
     01. 18-07-2020 : BRUGGE - reeks 1 (OEFEN)
     02. 20-09-2020 : WIELSBEKE

Leten Inias (U17)
     01. 11-01-2020 : Gent Piste Omnium

Moerman Robbe (U17)
     01. 26-07-2020 : LANDSKOUTER-37.8 km - 58m42s

Vercouillie Victor (U19)
     01. 23-07-2020 : GISTEL-79.2 km - 1u48m30s

van Geert Senne (U12)
     01. 04-10-2020 : BRAKEL-ELST (tijdrit)

Vanhenden Britt (U15)
     01. 04-10-2020 : BRAKEL-ELST (meisjes)

Van Roy Gilles (U17)
     01. 22-08-2020 : Hoedekenskerke (Ned)

Van Sinaey Gunne (U15)
     01. 11-07-2020 : KRUISEM 14 JAAR - REEKS 1-57m16s


Clubinfo
Koninklijke
Wielerclub Onder Ons Parike v.z.w.
   WBV 7 1970 002
Secretariaat :
   Steenweg 60 - 9661 Brakel
   info@woop.be
Bankrekening :
   IBAN : BE67 6528 2335 5987
BIC: HBKA BE 22