HomeClubRennersUitslagenKalendersFotosInteractiefLogin

Alle uitslagen van oktober 2020

25 oktober 2020
RUDDERVOORDE (cross dames UCI klasse I) (nie U17 - 74 dln)
47 Cleo Kiekens (7e junior)


18 oktober 2020
Agter De Berg Cylocross Hechtel (vrouwen Elite/Jun)
(jun U19 - 44 dln)
29 Cleo Kiekens

Neerijse
(jun U19 - 105 dln)
7 Nils Verheyen, 38 Gil Gelders, 41 Leander Van Hautegem, 56 Jan Kino, 57 Jonas De Schampheleire, 70 Stef Van Renterghem
DNF Senne Van de Velde, Ryan Segers

Agter De Berg Cylocross Hechtel
(nie U17 - 25 dln)
6 Gunne Van Sinaey

BERINGEN (2° JAARS) - veldrijden
(nie U17 - 48 dln)
17 Yoran Maertens

Cortil-Noirmont
(U17 - 28 dln)
3 Ronan De Lil

11 oktober 2020
Kampioenschap van Belgie Saint-Ghislain (tijdrit)
(asp U15-13j. - 55 dln)
10 Mathis Bruynooghe, 15 Maurice Hoorens, 49 Senne Cautaerts

Kampioenschap van Belgie Saint-Ghislain (weg)
(asp U15-13j. - 63 dln)
9 Maurice Hoorens, 44 Mathis Bruynooghe

Kampioenschap van Belgie Saint-Ghislain (weg) meisjes
(asp U15-14j. - -33 dln)
9 Gunne Van Sinaey, 23 Domitilla Wannez

Kampioenschap van Belgie Saint-Ghislain Meisjes tijdrit
(asp U15-14j.)
4 Gunne Van Sinaey, 17 Britt Vanhenden, 19 Domitilla Wannez

STER VAN ZUID-LIMBURG
(jun U19 - 143 dln)
22 Ryan Segers, 52 Jonas De Schampheleire, 53 Victor Vercouillie, 64 Nils Verheyen

AFFLIGEM BK 1e jaars
(nie U17)
6 Gilles Van Roy, 18 Ronan De Lil, 26 Rune Duflo, 55 Basiel Baert, 72 Thomas Soetens
DNF Tibe Craeynest

AFFLIGEM BK 2e jaars
(nie U17 - 126 dln)
2 Tyson Borremans, 13 Maurits Van Petegem, 23 Ugo Deweerd, 37 Robbe Moerman, 48 Liam Punnewaert, 80 Runar De Schrijver, 85 Tyler Desmet
DNF Inias Leten, Joshua Vandenbossche

ALKEN
(nie U17 - -51 dln)
32 Jelle Broekaert

04 oktober 2020
BRAKEL-ELST
(asp U15-12j. - 13 dln)
12 Maarten Lachaert, 13 Thor Geeroms

BRAKEL-ELST (meisjes)
(asp U15-12j. - 2 dln)
2 Zoë Bauters

BELLEGEM
(asp U15-13j. - 35 dln)
DNF Sybren Nicolaides

BRAKEL-ELST
(asp U15-13j. - 26 dln)
8 Maurice Hoorens, 11 Luigi Heerman, 14 Karsten De Loor, 17 Tijl Thomas, 22 Senne Cautaerts, 24 Zoë Bauters

BRAKEL-ELST
(asp U15-14j. - 29 dln)
11 Tess Moerman, 17 Michaël Freson, 19 Joab Dheere, 20 Britt Vanhenden, 23 Domitilla Wannez, 25 Noor Vandenhaute
DNF Kiandro Mannaert

BRAKEL-ELST (meisjes)
(asp U15-14j. - 5 dln)
1 Britt Vanhenden, 2 Domitilla Wannez, 4 Noor Vandenhaute

BERCHEM CLASSIC NAT.VROUWEN
(jun U19 - 74 dln)
DNF Femke Van Goethem

Kasterlee cross vrouwen Elite/Jun
(jun U19 - 47 dln)
28 Cleo Kiekens

BRAKEL-ELST
(min U12-10j. - 17 dln)
11 Arne Matthys

BRAKEL-ELST (tijdrit)
(min U12-8j. - 23 dln)
1 Senne van Geert, 2 Largo Peetermans, 4 Rune De Loor, 9 Viktor Rousseau

BRAKEL-ELST (weg)
(min U12-8j. - 16 dln)
4 Rune De Loor, 6 Viktor Rousseau, 9 Senne van Geert, 10 Largo Peetermans

BRAKEL-ELST (tijdrit)
(min U12-9j. - 12 dln)
11 Elias Matthys

BRAKEL-ELST (weg)
(min U12-9j. - 11 dln)
10 Elias Matthys

GLABBEEK
(min U12-9j. - 12 dln)
4 Jules Baert

Kasteelcross meisjes
(nie U17 - 24 dln)
8 Gunne Van Sinaey

KASTERLEE 2e jaars cross
(nie U17 - 66 dln)
5 Yoran Maertens

NIEUWRODE
(nie U17 - 90 dln)
12 Tyson Borremans, 38 Gilles Van Roy, 45 Basiel Baert

03 oktober 2020
DIKSMUIDE (cross)
(asp U15-13j. - 26 dln)
2 Matteo Declercq

OOSTROZEBEKE
(jun U19 - 110 dln)
2 Jonas De Schampheleire, 10 Ryan Segers, 11 Obie Vidts, 25 Jakov Beirlaen, 26 Axandre Van Petegem, 36 Victor Vercouillie, 40 Iyen Cristofano, 64 Romy De Tant, 65 Xander Hubo, 70 Stef Van Renterghem

DIKSMUIDE (cross)
(min U12-10j. - 21 dln)
6 Lowik Van Den Driessche, 15 Elias Matthys

DIKSMUIDE (cross)
(min U12-11j. - 16 dln)
5 Arne Matthys

OOSTROZEBEKE
(nie U17 - 85 dln)
12 Tyler Desmet, 20 Ugo Deweerd, 26 Maurits Van Petegem, 28 Ronan De Lil, 38 Tibe Craeynest, 39 Jelle Broekaert, 52 Liam Punnewaert, 57 Thomas Soetens, 80 Henri Vervenne

RIJKEVORSEL (1e JAARS)
(nie U17)
20 Gilles Van Roy

RIJKEVORSEL (2e JAARS)
(nie U17 - 59 dln)
13 Tyson Borremans, 26 Runar De Schrijver

La Philippe Gilbert (eindklassement)
(U19 - 131 dln)
18 Jan Kino

La Philippe Gilbert rit 2 (Aywaille)
(U19 - 131 dln)
18 Jan Kino

02 oktober 2020
La philippe gilbert rit 1 (la gleize)
(U19 - 131 dln)
62 Jan Kino


Alle uitslagen 2020
Januari
Februari
Maart
Juli
Augustus
September
Oktober


Podiumplaatsen

     Eerste plaats : 19
          Tweede plaats : 27
                    Derde plaats : 23

...meer details...


Zegestanden 2020

Beirlaen Jakov (U19)
     01. 05-01-2020 : Gent Piste Ploegkoers BvB
     02. 11-01-2020 : Gent Piste Scratch

Borremans Tyson (U17)
     01. 13-08-2020 : ELEWIJT PISTE OMNIUM
     02. 27-09-2020 : ESCANAFFLES

Declercq Matteo (U15)
     01. 05-01-2020 : Langemark
     02. 19-01-2020 : JABBEKE-19m23s

De Schrijver Runar (U17)
     01. 13-09-2020 : DENTERGEM (2E JAARS)

Desmet Tyler (U17)
     01. 21-07-2020 : BERTEM 1.17.3 U17 (oefen)
     02. 29-08-2020 : Landouzy-la-Ville (FR)

De Tant Romy (U19)
     01. 23-02-2020 : BOTTELARE

Hoorens Maurice (U15)
     01. 18-07-2020 : BRUGGE - reeks 1 (OEFEN)
     02. 20-09-2020 : WIELSBEKE

Leten Inias (U17)
     01. 11-01-2020 : Gent Piste Omnium

Moerman Robbe (U17)
     01. 26-07-2020 : LANDSKOUTER-37.8 km - 58m42s

Vercouillie Victor (U19)
     01. 23-07-2020 : GISTEL-79.2 km - 1u48m30s

van Geert Senne (U12)
     01. 04-10-2020 : BRAKEL-ELST (tijdrit)

Vanhenden Britt (U15)
     01. 04-10-2020 : BRAKEL-ELST (meisjes)

Van Roy Gilles (U17)
     01. 22-08-2020 : Hoedekenskerke (Ned)

Van Sinaey Gunne (U15)
     01. 11-07-2020 : KRUISEM 14 JAAR - REEKS 1-57m16s


Clubinfo
Koninklijke
Wielerclub Onder Ons Parike v.z.w.
   WBV 7 1970 002
Secretariaat :
   Steenweg 60 - 9661 Brakel
   info@woop.be
Bankrekening :
   IBAN : BE67 6528 2335 5987
BIC: HBKA BE 22